Заборона роупджампінгу у Запоріжжі

08.02.13 16:10

Прыжки с моста ЗАПРЕЩЕНЫ! «Прыжки с моста ЗАПРЕЩЕНЫ!» — правда знайома фраза? Здається десь ми уже бачили табличку «Стрибати з мосту заборонеННо». А нещодавно таке щастя привалило і на Арковий міст у Запоріжжі, на якому уже протягом 10 років проводились роупджампінг стрибки. Місцева влада заборонила проведення таких стрибків без відповідного юридичного оформлення.

Andrey

Коментарі [1]

---

Бейс-джампінг на Львівщині

13.03.12 13:38

BASE-джампінгДумаю усі прекрасно знають, що таке BASE-джампінг?! Для тих хто раптом не знає — це стрибки з парашутом з стаціонарних об’єктів (акронім від англ. B.A.S.E. building — будівля, antenna — антена, span — опора, міст, earth — земля), саме з них найчастіше і здійснюються стрибки.

Так от, на днях (8-9 березня) в околицях Львова відбулись саме такі стрибки. Напередодні знайомі бейс-джампери з Києва планували погостювати у нашому місті і заодно здійснити кілька бейс-стрибків. Оскільки підходящих об’єктів у Львові практично немає, було вирішено пошукати їх в околицях.

Andrey
---

Закриття роупджампінг сезону в Кам’янці–Подільському

02.01.12 16:44

Закриття роупджампінг сезонуПривіт! Ну от, роупджампінг сезон 2011 добіг до свого завершення. Крайня поїздка на роупджампінг в Кам’янець–Подільський відбулась 12.11.2011, хоча її з великою натяжкою можна вважати такою, що відбулась.
Проте незважаючи на усі перешкоді і негаразди в той день, стрибки все ж таки відбулись, тож деяким щасливцям таки вдалось успішно завершити роуп-сезон 2011. З чим їх і вітаємо! Відеокліп «Ready Steady Go» (збірка за сезон 2011). Окрім цього, відеорозділ поповнився, ще трьома роликами «Антигравітація», «Вдихни» та «Без дотику» від іших авиторів.

Andrey
---

Вишка в Червонограді. Потенційний об’єкт для роупджампінгу

21.10.11 13:10

Вишка в ЧервоноградіТак склалось, що ось уже третій сезон ми стрибаємо роупджампінг тільки в Кам’янці-Подільському. Звісно були в нас стрибки в Житомирі і в Криму на Качі-Кальоні, але це швидше одиночні випадки. І як то кажуть, одне й те саме місце для роупджампінгу уже приїлось... Хочеться чогось нового, по новому відчути адреналін від падіння. Підняти дозу, так би мовити :D І вже котрий рік ми приглядаємось до нових об’єктів, які потенційно можуть згодитись для роупу. Чогось нищі об’єкти ніж «Стрімка лань» (50 м) нас не пруть, придивляємось тільки до чогось вищого. Були і на кранах-крокусах (60 м) і на Новояворівських трубах (120 м). Але з ними є свої нюанси, точніше один суттєвий — кранів частково уже нема, труби теж планують зносити. Тому мова піде про новий об’єкт — вишку в Червонограді висотою біля 170 м.

Andrey
---

2000-й стрибок

19.09.11 13:50

Привіт! Ну от успішно відбулась поїздка на роупджампінг 17-18 вересня. Фішкою цієї поїздки було те, що на неї випало здійснити 2000-й роупджамп-стрибок нашої команди. Звісно, усі учасники поїздки знали про 2000-й стрибок, але котрий саме стрибок виявиться 2000-ним для всіх було сюрпризом. А ми підготували сюрприз і для учасника, якому власне і випаде здійснити ювілейний 2000-й роупджампінг стрибок. Наступні стрибки 8-9 та 22-23 жовтня.
Раді вам повідомити, що в нашому інтернет-магазині ви можете замовити білі та чорні клубні футболки. Носіть наздоров’я ;)

Andrey
---

Відкликання та заміна GriGri 2

28.06.11 14:38

ввідкликання gri-gri 2Як стало відомо з офіційного сайту Petlz, з новими грі-грі 2 можуть виникати певні неполадки під час експлуатації. В звязку з цим, компанія оголосила про відзив і заміну GRIGRI 2. Відзив стосується виробів, в яких перші пять цифр серійного номера попадають в діапазон від 10326 до 11136. Причиною відкликання стало виявлення компанією Petlz можливого дефекту в рукоятці спускового страхуючого пристрою. Прикладання надмірної сили на повністю відкриту рукоятку GriGri 2 може викликати внутрішні пошкодження, в результаті яких рукоятка може застрягти у відкритому положенні

Zippo
---

Роупджампинг «1000 ударів серця» — фестиваль екстремальних видів спорту. Росія, Санкт-Петербург

22.05.11 13:15

Роупджампинг с БС Атлантик Сити14 травня в Санкт-Петербурзі відбувся роупджампінг-фестиваль присвячений тисячі днів до олімпіади в Сочі 2014. В рамках фестивалю спільними зусиллями кількох російських роуп-команд були організовані роупджампинг стрибки з бізнес центру «Атлантік-Сіті». Ця будівля є найвищим (105 м) будинком Санкт-Петербурга в футуристичному стилі. З цієї будівлі уже не вперше проводились роупджампинг стрибки, але саме цього разу ця подія мала офіційний статус фестивалю.

Andrey
---

Лист від хмельницького облавтодору

07.05.11 13:23

Лист від хмельницького облавтодоруТе, чого ми завжди боялись сталось — ми отримали заборону на проведення роупджампінг стрибків в Кам’янці-Подільському з мосту «Стрімка Лань». Вчора ми були в хмельницькому облавтодорі. Там нам повідомили, що про наші стрибки вже проінформовані в їхньому управлінні у м. Київ і що Київ категорично проти будь-якої діяльності на даному мості, в тому числі і роупджампінгу…

Сьогодні у нас мали відбутись крайні роуп-стрибки на цьому мості. Але стрибки практично не відбулись, через дощову погоду. Про що дуже шкодуємо і просимо вибачення у тих учасників, що не змогли стрибнути. Наступні стрибки плануєм 04.06.2011, 30.07.2011 та 27.08.2011

Andrey
---

Стрибки з моста в Кам’янець-Подільску 16 квітня

17.04.11 19:50

Стрибки rope-jumping 16 квітняВчора в суботу відбулись чергові стрибки з моста в Кам’янець-Подільску. Цього разу до нас завітали гості з самої Італії, щоб стрибнути з моста… Кому цікаво, може прочитати цікаву статтю про бізнес-план атракціону — банджі-джампінг.
UPD: На численні прохання, російськомовні варіанти розповідей про перший роупджампінг: «Зенит счастья», «Як це було», «Стукните меня лопатой», «Как это меня так угораздило прыгнуть», «Что нужно сумасшедшему для счастья…», «Мой пункт назначения…», «Преодоление стресса из-за стресса», «Тройной утренний кофе», «Прыжок в пропасть», «Сознательный шаг в бессознательное», «Хроники моих впечатлений», «Что все же страшнее?», «Муравей на мосту». І на сам кінець старенька розповідь про «Банджи-джампинг — мы и это можем» з першого виїзду «Львів Екстрім клуб» в Кам’янець-Подільський та банджі-джампінг Віталія Кличка.

Andrey
---

Сезон роупджампінг стрибків відкрито!

04.04.11 10:21

Відкриття роупджампінг сезонуСезон роупджампінгу відкрито! Це було ойухїтельно! 2 квітня перший роуп-стрибок-2011 здійснила «приємна особа» на ймення Галінка (Galinka5)! Що неприховано викликало в нас екстаз! Майже традицію відкриття сезону роупершою (тобто дівчино-жінкою, вона ж Перша Роу) я (звичайний водій) відстояв у битві…

Про те як колись стрибали роупджампинг в Житомире можна дізнатись з розповіді Zippo «Мій роупджампінг в Житомирі…», та як все починалось в Кам’янець-Подільському від Andrey.

ANGELo
---

Відкриття сайту ropejumping.lviv.ua

21.03.11 11:53

Відкриття ropejumping.lviv.uaПривіт! Ну от, як кажуть, звершилось, наш портал ropejumping.lviv.ua зарацював. Відтепер усі питання стосовно роупджампінгу будуть обговорюватись на цьому сайті. Уже працює форум, на якому власне і будуть вестись обговорення роуп-стрибків, влаштовуватимуться конкурси на кращу розповідь про стрибок та інші організаційно-технічні питаня, наприклад як доїхати зі Львова в Кам’янець-Подільський. Також запущена фотогалерея, де розміщуються фото з усіх роупджамінг заходів… Для російськомовного населення перекладено статтю разница между банджи-джампингом и роуп-джампингом, заодно роз’яснии, що ми не маєм ніякого відношення до нещасного випадку, який стався на банджі-джампінгу в 2006 році.

Andrey
---