Роупджампінг. «Ready Steady Go»

26.10.11 16:40

Оператор: Валерій Рукавішніков (Zippo)
Монтаж: Валерій Рукавішніков (Zippo)
Саундтрек: Paul Oakenfold — Ready Steady Go (The Bourne Identity)

Так вже повелося, що підчас організації роуп джампінгу в мене немає можливості бігати та знімати, те що мені хочеться і коли мені це хочеться. Я змушений задовольнятись тим часом, що мені перепадає, а перепадає його в буквальному розумінні слова хвилинка. По сценарію я планував відзняти дорогу, те як ми їдемо на в Кам’янець-Подільський на роуп-джампінг. Приїхавши, я мав відзняти те, як ми несем спорядження і починаєм його розвішувати на мості. Але як ви знаєте, їдемо ми вночі і розвішуєм спорядження ще коли темно. Екшен відеокамера GoPro HD Hero Original в темну пору року знімає дуже погано, тому цієї стандартної перебивочки в цьому відеокліпі нема. Дорогу, звісно, можна було відзняти коли ми їдемо вже додому, але така можливість буває рідко. Далі по плану підготовка альпспорядження до стрибка, одягання і стрибок. Єдине чого б ще бракувало так це інструктажу відзняти, виправимось в майбутньому кліпі.

Середина кліпу, я вважаю наповнена нормально. Є стрибки з всіх сторін, в тому числі з руки та шестиметрової вудки на кінці якої закріплена екшен камера. Цим хитромудрим девайсом знімати одна мука. Вудку і відповідно відеокамеру постійно трясе, на міст її не покладеш, бо він від проїжджаючих авто сам постійно трясеться. Шнура з монітором нема, тому ніколи не знаєш чи попадає герой відео у кадр чи ні. Надіюсь з виходом екшен камери GoPro HD Hero2 Professional з підтримкою Wi-Fi BacPac та Wi-Fi Remote, я нарешті перестану мучитись і завши буду контролювати те, що в мене в кадрі твориться. Ще одним каменем спотикання є паралельний монтаж. Хто уважний, той помітив ці ляпи. Наприклад: Ракурс з моста на якому видно що Deadmeat спочатку стрибає з двома димовими шашками а камери, яка зафіксована на руці видно одну шашку. Або коли один і той самий роуп-джампер починає стрибати в білій а закінчує в чорні футболці, а я все це за браком камер змонтував в один стрибок.

Кінцівка кліпу троха не вдалась. Хоч на ній і є Gekko який п’є Red Bul, але по задуму там мали бути ще щасливі обличчя тих, хто щойно стрибнув. Нажаль таких кадрів в нас нема та й навряд чи будуть, адже стояти внизу і кожного знімати я фізично не можу, та й камера в нас одна. Але що вдієш, «маємо те, що маємо». Приємного перегляду і до нових зустрічей.

Кам’янець-Подільський. Міст «Бегущая лань». Висота 50 м.

Скачати (AVI, H.264, AAC/AC3, 1280×720, 5000 kbps, 720p, 30 fps, 16:9, 96.5 mb)

Zippo

Коментарі---