Відкликання та заміна GriGri 2

28.06.11 14:38

GriGri 2 проблеми з ручкоюЯк стало відомо з офіційного сайту Petlz, з новими спусковими страхуючими пристроями грі-грі 2, можуть виникати певні неполадки під час експлуатації. В звязку з цим, компанія оголосила про відзив і заміну GriGri 2. Відзив стосується виробів, в яких перші пять цифр серійного номера попадають в діапазон від 10326 до 11136. Причиною відкликання стало виявлення компанією Petlz можливого дефекту в рукоятці спускового страхуючого пристрою. Прикладання надмірної сили на повністю відкриту рукоятку GriGri 2 може викликати внутрішні пошкодження, в результаті яких рукоятка може застрягти у відкритому положенні (див. фото). Коли рукоятка застряє у відкритому положенні - блокуюча функція пристрою перестає працювати. Пошкоджений таким чином GriGri 2 буде функціонувати за принципом ручного страхувального пристрою (наприклад, пристрої типу TUBA). Тобто автоматично не затримуватиме падіння. При використанні пошкодженого GriGri 2 з рукояткою, що застрягла в положенні, як показано на фото, послаблення контролю гальмівного кінця мотузки підвищує ризик неконтрольованого спуску.
Станом на 20 червня 2011 року, сім пошкоджених виробів були повернуті Petzl через дистриб’юторську мережу. Компанія Petzl не має відомостей про будь-які нещасні випадки, що сталися в результаті пошкодження рукоятки GriGri 2.

Цитата з офіційного сайту

GriGri 2 відзив серії 10326-11136

Відповідальність Petzl

Так як головним нашим завданням є безпека наших користувачів, як запобіжний засіб ми вирішили зробити наступні дії:
  • Підвищити механічну міцність рукояток на всіх пристроях GriGri 2, починаючи з серійного номера 11137.
  • Відкликати всі GriGri 2, перші п'ять цифр серійного номера яких потрапляють в діапазон між 10 326 і 11 136, і замінити їх на нові GriGri 2 з посиленою рукояткою
Якщо Ви володієте GriGri 2 (D14 2O, D14 2G, D14 2B), в серійному номері якого перші п’ять цифр попадають в діапазон від 10 326 до 11 136, будь ласка, напишіть листа електронною поштою Вашому місцевому дистри’ютору Petzl із зазначенням Вашого повної поштової адреси, щоб здійснити обмін.
Дане оголошення про відкликання не поширюється на пристрої GRIGRI попереднього покоління.

Офіційним дистрибютором Petlz в Україні є ООО «Висота» (vysota.com.ua) тел. (044) 417-33-86 е-майл: info@vysota.com.ua

Zippo

Коментування цієї статті закрите.

---