Автор Тема: Предпосылки и Происшествия в роупджампингу  (Прочитано 19344 раз)

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Ось такий інцидент стався на Житомирському мості.
Результат. Переломані ребра травми внутрішніх органів...
На даний момент з роупером все нормально, жив, здоров.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Aspera

  • Newbie
  • Сообщений: 2
мдя, нікада не любила ті  "реді, сет, сракамотика" :vava:

SpawNTnT

  • Newbie
  • Сообщений: 2
  • People can Fly
Не нада було кричати "Никита стой" ]:-> Злі язики мля! Людина настроїлась, а тут таке :vava:!!! А "реді сет го" деколи і декому помагають!

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Однако...
Однако хреновА-то вийшло.
Однако добре, що малими проблемами обійшлося. Їм, тепер, наука, а нам - застереження.

А "реді сет го" деколи і декому помагають!
Ну то діло таке. Хоча в мене своя думка щодо власне цих слів "Реді сет гоу". Але лиш би працювали і допомагали людям зробити стрибок. А так хоть замість рахунку імена останніх коханок називай, лиш би підбадьорувало... :D
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Блін... як кажуть отвльокся, а потім втратив равнОвєсіє

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
ото попереджу своїх бовдурів, щоб роти як буду стрибати скотчем заліпили :D :D :D
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Ще раз переконуюсь, що банджі-джампінг це пісец!

22-річна туристка з Австралії дивом вижила, впавши в річку Замбезі, після обриву канату.

Ерін Лонгворсі з Перта вирішила взяти участь в популярному атракціоні на мосту над водоспадом Вікторія. Інцидент стався ще 31 грудня, проте відомо про нього стало тільки зараз.

Під час стрибка канат обірвався і дівчина впала головою вниз у річку. При цьому ноги її залишалися прив’язаними до троса, і плисти Ерін фактично не могла. Її понесло вниз за течією, але обривок мотузки зачепився за каміння. Дівчина змогла підтягнутися за ним і вибратися на скелю, де вона дочекалася рятувальників.

«Вода в легенях не давала мені дихати, я повернулася на бік, тоді почала харкати кров’ю і водою», — розповіла вона. Сам момент обриву троса виявився зафіксованим на відео, яке показали провідні австралійські телеканали. Те, що їй вдалося вижити, сама Ерін назвала «справжнім дивом». Після інциденту вона провела тиждень у лікарні, проте жодних серйозних ушкоджень любителька екстриму не отримала.

Організатори банджи-джампінгу над водоспадом Вікторія, компанія Safari Par, характеризує свій атракціон як «111 метрів чистого адреналіну» і «один з наймальовничіших стрибків у світі» не для слабонервних. Щорічно на цьому банджі-джампінгу стрибають понад 50 тисяч туристів. Атракціон працює вже 10 років і представники влади запевнили, що це перший подібний випадок.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
От ще трошки, на закусочку ;D Новеньким дивитися не рекомендую ваще-преваще

черный джамп.wmv

Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Друга частина, хай теж тут полежить :D

Черный Джамп 2
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
Я б сказала відео вельми корисне для всіх :D :D :D І для тих, хто літає, і для тих хто "випускає" :crazy: :crazy: :crazy:
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 32
  • Rope master
Я б сказала відео вельми корисне для всіх :D :D :D
Ти ще хочеш приземлятись "півтора метри від землі"? ;D
Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
Я вже якось передумала :D І з фаєрами стрибати теж мабуть більш не варто - потім волосся горілим смердить :lol:
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Однако весело. Все геніальне - просте.  :D
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
Завтра їду в Житомир стрибати — беру наручники :D :D :D З ними стрибати безпечно, зато ехвектно :crazy:
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)