Автор Тема: Роупджампінг. «Мій пункт призначення...»  (Прочитано 45617 раз)

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Життя не зрозуміла річ... живеш і все життя шукаєш, а пошук нескінченний.
В моєму житті настав момент, коли дорога стала вузька і зовсім не така, якою я хотів рухатися далі, а в голові стояли тільки одні питання — ЯК? КУДИ? і знову ЯК? На деякий час я завис... панувало відчуття повної апатії.
Вузька дорога привела мене до вибору з неосяжною прірвою. Свідомість поставила завдання — ризикнути, подолати її і вийти на широку магістраль своїх можливостей чи залишитись на місці і дивитись вниз...
Відважившись підсвідомо розумів, що зможу. Ще за 2 дні в грудях усе скувало і відчувався страх схожий на  страх темряви.
Ранок проведення стрибка неначе в трансі. Виражалось це у вигляді безглуздих жартів та «підлякування» моєї «групи підтримки».
А далі все швидко: Приїзд, парковка і бігом на міст «Лань, що біжить».
Валєра питає: «Твоя дитина»?
Я: «Так»
— Тоді без черги...
Пям’ятаю 3...2...1... Пішов. Далі все як увісні, тільки відчуття на папір не передаються, але попробую.
Відразу дійсно схоже на стрибок на турнік, але за мить А-а-а-а-а-а-а і щось подібне до електричного струму, який пронизує все тіло і захоплює дух. Далі було бажання жити, жити і бачити всіх... пішло слайд-шоу в долі секунди, потім думка: я придурок... розіб’юсь...
Далі я різко полетів в сторону — відчув те, чого ще не було в житті — 100% щастя! А ще я просто радів і гойдався над деревами, річкою, рибалками... і перша моя фраза: «Мужики, а риба клює?» :D

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Хоч і коротко, але написано сильно, :good: так тримати :clapping:
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Дякую! Писав  в полі..на коліні під час роботи, тому великий твір не вийшов.
Щось мало відписують...

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Щось мало відписують...
Сайт цей ще молодий (кілька місяців як стартанув) тому і народу мало відписується... :pardon:
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Валєра питає: "Твоя дитина"
То я був.  :crazy: В мене був трохи шок від того, що я дітей побачив маленьких на мості. А тобі треба було відразу підійти.
Це добре, коли Щось змушує подивтися на світ по новому...
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
 8) Коли я стрибнув, то доця (їй півтора рочки) сказала ТАТА БУМ..., а тільки потім почала плакати  O:-)

Agronomist90

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Клас що на таке зважився і так глибоко прокоментував  ;D :clapping:

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Дякую Артем!!!! :drink:

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Ятож питав у мужиків чи риба клює  :lol:
Бо наступного разу збираюся з ночівлею.
Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!