Автор Тема: Роупджампінг в Камянці-Подільському 02-03.04.11  (Прочитано 66968 раз)

Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 32
  • Rope master
Привіт шановним любителям роупджампінгу! Раді повідомити вам одразу дві приємні новини. Перша і сама головна — це те, що 2-3 квітня, оголошується відкриття сезону роупджампінг стрибків, на Кам’янець-Подільському мості «Стрімка Лань». Друга і не менш вагома новина — це, як ви уже мабуть помітили, створення окремого сайту ropejumping.lviv.ua повністю присвяченого питанням роупджампінгу. Як то кажуть «від нині, і до скончанія вєка» (тьху-тьху, не дай Боже того «скончанія») все, що стосується роуп-стрибків, планування-обговорення поїздок, спорядження і місць проведення стрибків, писатиметься на цьому сайті. Сюди ж перенесена фотогалерея і створено відеорозділ з усіх наших попередніх роуп-заходів, і в майбутньому весь фотовідеоконтент розміщуватиметься в цих розділах.
Тепер що стосується самих стрибків 2-3 квітня 2011р.
✔ Оскільки день ще не максимально довгий і ще не так тепло як літом, то максимальна кількість стрибунів в день буде 20 (якщо всі стрибатимуть по 3 рази, тобто в загальному 60 стрибків в день)
✔ Перш ніж подавати заявку на стрибки, варто зробити наступне: почитайте «правила проведення стрибків», добре зважте, чи згідні ви з ними, чи немає у вас перечислених протипоказань до стрибків і врешті-решт добре зважте, чи точно ви зможете бути в зазначений день на мості. І тільки після 100% впевненості відписуйтесь.
✔ Подаючи заявку на стрибки, обов’язково вказуйте кількість людей з вашої компанії, що стрибатиме, а також кількість стрибків, що ви плануєте зробити. Зазвичай ми розраховуєм на 3 стрибка з людини. Також не забувайте вказати день в який ви плануєте бути (субота, чи неділя) і приблизний час та транспорт, яким добиратиметесь. Обов’язково заповніть в профілі поле «контактний телефон».
✔ За день до поїздки буде складено приблизний графік стрибків, тому перед виїздом не забувайте заглянути у форум, щоб бути в курсі на який вам час.
✔ Якщо у дорозі у вас трапилась якась халепа (пробили колесо, заглох мотор, затримали інспектори ДАІ) велике прохання передзвонити нам і попередити, що ви запізнюєтесь.
✔ Не забувайте глянути прогноз погоди і не забувайте відповідний одяг.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) — участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв’язуватись!
✔ Існує фізичне обмеження по підвісній системі (об’єму). Вага не має значення, але об’єм грудної клітки та бедер має значення. Досвід показав, що людина яка може одягнути систему може мати не більше (!) 100 кг. ваги. Прийміть це до уваги. Інакше ви не зможете стрибнути.
 ✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; Andrey +380979905141
Як добратися в Кам'янець-Подільськ автомобілем, поїздом, автобусом.
✔ Кому цікаво, може глянути фото з попередніх роупджампінг стрибків в нашій галереї за: 09-10.10.10, 11-12.09.10, 22.08.10, 14-15.08.10, 24.07.10, 03.07.10, 12.06.10, 24-25.04.10 числа. Решта альбомів дивимось в галереї.
✔ Відеокліпи з поїздок на роуп джампінг: «Ready Steady Go» ; «Моє життя — позітіфф» ; «Повишаєм планку...» ; «Не бійся!» ; «В погоні за страхом» ; «Літаючі стержні» ; «Одного разу в Кам’янці» ; «Game of time» ; «Подвиг Віталіка 2» ; «Літаючі стержні». Решта відео дивимось в відеорозділі.
Оскільки стрибки роупджампінг процес не миттєвий, то навіть з чітким сладанням графіку стрибків, все одно доводиться чекати своєї черги. Та й транспорт в Кам’янець їздить не кожних 15 хвилин (як наші маршрутки), тому може трапитись, що чекати доведеться досить довго. Чим же себе заняти у вільний від стрибків час? Можна (і навіть треба) відвідати купу цікавих місць, які є в Кам’янці-Подільському та його околицях. В самому Кам’янці — це «Старе місто» до якого веде «Замковий міст» (або як його офіційно називають — «Новопавлівський»), в старому місті розташована Кам’янець-Подільська фортеця. Поблизу с. Завалля (Кам’янець-Подільський район) знаходиться надзвичайно цікава печера «Атлантида». Ну і не варто забувати за Хотинську фортецю. Власне по дорозі на Хотин (виїзд з міста на Чернівці) на виїзді з Кам’янця-Подільського і знаходиться міст — «Стрімка лань» на якому проводяться стрибки.
Складаємо список
02.04.2011 (cубота)
Gallinka5
ABRICOSIC (4-ро по 1-му стр.)
Рейдер
Оля
Vasyl
Роман
Роман
Славік
Славік
Jony79
Максим
Жека
Гелфренда Сліпого
СлІпиЙ
Юрко
Степан
Mihey
Mihey друг
Mihey друг
servika (1 стр.)
                  03.04.2011 (неділя)
                  Lub4uk
                  Lub4uka друзі
                  Lub4uka друзі
                  Lub4uka друзі
                  Tetris
                  Tetris-а друг
                  Tetris-а друг
                  Tetris-а друг
                  Rock-n-Rolla (1 стр.)
                  Rock-n-Rolla друг (1 стр.)


Приблизний графік стрибків:
✂------------------------------
  02.04.2011 (cубота)
~ з 07:00 до 12:10 → Gallinka5, Рейдер, Jony79, Максим, Жека, СлІпиЙ, Pro, Vasyl, Оля, Роман, Роман, Славік, Славік.
~ з 12:10 до 14:50 → Abricosic (4-ро по 1-му стр.), Юрко, Степан, Servika (1 стр.), Mihey і 2-є друзів.
(Так виходить, що в суботу зранку одночасно приїзджає половина суботнього списку. Для такої кількості людей одне коло триватиме ~ годину і сорок хв. З досвіду скажу, що таке довге чекання втомлює і витрачає ваш час. Я невправі вирішувати кому стрибати в першу чергу а кому пізніше. Таке буває інколи коли більшість не на автомобілях і я неможу сказати чітко кому на яку годину. Я просто пропоную всім прийти на міст і між собою домовитись. Так буде саме краще. Але наголошую прийти і домовитись, щоб не вийшло так, що кожен собі подумав - я прийду пізніше і в результаті нікого не було).
✂------------------------------
 03.04.2011 (неділя)
~ з 07:00 до 08:40 → Tetris 3-є друзів.
~ з 08:40 до 09:30 → Lub4uk і 5-ро друзів (~по 1-му стр.)
~ з 11:00 до 11:20 → Rock-n-Rolla і його друг (по 1-му стр.)
✂------------------------------
Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.

Gallinka5

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Хмм... Ну, як то кажуть, дочекалисі..:)) Встигла дужжже скучити за відчуттям польоту за таку довгу-довгу зиму, тому буду 100% 02.04.11 :D

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Я сам вже хочу провітритись просто ппец! Щоб у мене був такий от фейс → :o
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Abricosic

  • Newbie
  • Сообщений: 3
А можна записатися попередньо на суботу, 1 людина, 3 стрибки?
Дуже хочу стрибнути, але за майже 2 тижні може статися багато...тому не хочу підвести...
А боюся що якщо пізніше напишу то на суботу вже місць не буде, а неділя мені не підходить...

Vasyl

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Субота - Оля, Василь, Роман, Роман - по 3 стрибки

Jony79

  • Newbie
  • Сообщений: 9
Запишіть ще мене на суботу. 1 людина -  Сергій - 3 стрибки

Jony79

  • Newbie
  • Сообщений: 9
з поїздами там трошки розбіжність...

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
з поїздами там трошки розбіжність...
Цього року новий графік не взнавали, скопіювали з минулого року та й їздим ми авто.
Якщо є новий графік і ціни можна викласти і ми поправим.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Jony79

  • Newbie
  • Сообщений: 9
взяв білети:
82 Львів - Хмельницький 23-21 прибуває в 03-38
623 Хмельницький - Кам"янець-Подільський  3-48 (от тут лажа. сподіваюсь що встигнемо) прибуває в 6-21
назад:

624 Кам-Подільський - Хмельницький 21-27 прибуває в 00-05
107 Хмельницький - Львів 01-40 прибуває в 05-52

Максим

  • Newbie
  • Сообщений: 4
Суббота Максим, Жека по три прыжка.

Юрец

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Скажіть будь-ласка, коли наступні прижки намічаються приблизно, бо на 2-3 не можу приїхати?

Vasyl

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Славік - субота - 3 стрибки

Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 32
  • Rope master
Скажіть будь-ласка, коли наступні прижки намічаються приблизно, бо на 2-3 не можу приїхати?
Юрец, наступні прижки будуть плануватись не швидше ніж 7-8 травня. Бо у квітні пасха, потім (в перших числах травня) у нас рафтинг на Черемоші, так що напевне аж після рафтингу. Хоча не факт. Слідкуйте за форумом, про наступну поїздку буде повідомлено завчасно ;)
Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.

Abricosic

  • Newbie
  • Сообщений: 3
в мене є зміни, буде четверо (разом зі мною) по одному стрибку, бажано десь після 10:00 записувати в суботу
попередній запис був що я буду один і буде 3 стрибки, замініть будь-ласка

Pro

  • Newbie
  • Сообщений: 3
16. Гелфренда Сліпого
16. Сліпий
 ;D ;D