Автор Тема: Де тепер будуть стрибки і коли?  (Прочитано 28727 раз)

Vitaliy

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Наскільки я знаю то заборонили стрибати з мосту «Стрімка лань» в Кам’янці-Подільському, так де тепер будуть стрибки?

Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 32
  • Rope master
Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #1 : 23.05.2011, 18:31:09 »
Наскільки я знаю то заборонили стрибати з мосту «Стрімка лань» в Кам’янці-Подільському, так де тепер будуть стрибки?

В Камянці-Подільському заборонили стрибати. Коли буде можливість знову стрибати там — наразі невідомо. Про нове місце для стрибків, а також про час їх проведення буде повідомлено на форумі і в новинах сайту, як тільки усе буде готово. Слідкуте за форумом, або пишіть в приват.

Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #2 : 14.11.2011, 12:59:59 »
Тут я зрозумів все знову серйозно?
Аж розділ потерли чи закрили.
Куди фото /відео викладувати, де і коли будуть відяхи з вашої камери? Хочца дуже-дуже

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #3 : 14.11.2011, 13:18:42 »
Бляхо, оце ж писець :xех, мені буде не вистачати Камянецького мосту...
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Georg

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #4 : 22.11.2011, 11:53:44 »
Маразм. Наші гробоначальники тупо не розуміють, що досвідченим джамперам ті заборони до одного місця - приїхали 4-5 чоловік рано вранці, швидко стрибнули, зібрались і поїхали. А от решті бажаючих доведеться викручуватись самотужки. І чим таке "самотужки" може закінчитись - ніхто не знає.

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #5 : 22.11.2011, 12:02:26 »
А ото прозріваю з їхньої таблички... Ну ладно, для роуперів чітко зрозуміло, що вона означає. А для простого перехожого? :D Стрибати з моста заборонено, ну пипець, шо називається "спасибі Капітан Очевідность"...
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #6 : 22.11.2011, 13:16:06 »
як у вас там доречі з судом там?

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #7 : 27.11.2011, 14:18:43 »
як у вас там доречі з судом там?
Штрафи. Вже заплатили.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Irchik

  • Newbie
  • Сообщений: 10
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #8 : 13.03.2012, 13:51:52 »
Всім привіт  :) Плануються якісь стрибки на весну?

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #9 : 13.03.2012, 13:57:30 »
Irchik привіт. Орієнтуйся на літо. Минулого тижня були присутні на бейс-стрибках на тій вишці (164 м) з якоїм ми плануєм літом стрибати роупджампінг.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Irchik

  • Newbie
  • Сообщений: 10
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #10 : 13.03.2012, 14:03:41 »
Зрозуміло :)  буду чекати))))

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #11 : 13.03.2012, 14:17:02 »
Хачу, хачу, хачу.

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #12 : 13.03.2012, 19:32:32 »
Можете розраховувати на ще одну дупу-претендента-політати на Червоноградські вишки :] :] :]
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Shmit

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #13 : 05.04.2012, 11:41:55 »
Доброго дня!
я хотів би здійснити стрибок....
це можливо?
і скільки буде коштувати?

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Re: Де тепер будуть стрибки і коли?
« Ответ #14 : 05.04.2012, 11:48:34 »
Shmit, вся інфа (хто, де, звідки, скільки і т. д.) буде написано/оголошено літом. :write:
P.S. Зараз наша увага прикута до сплаву по Черемошу. От напалаваємось, тоді за роуп-джампінг візьмемось.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ