Автор Тема: Прыжки с моста. РоупДжампинг 07-08.05.11  (Прочитано 53873 раз)

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Всім здоровенькі були!
Після двох неперевершених поїздок цього року, кожна з яких закарбувалася в пам’яті надовго, продовжуємо заповнювати список того, що ми ще не спробували у своєму житті, або хочемо спробувати це, або переконати себе в тому, що це зовсім не страшно. ;D Роуп-стрибок може стати також прекрасним моментом фото на пам’ять, або навіть відео поряд з такими самими як ви. Тому причин для того, щоб це побачити і відчути можемо наводити багато. Недоліки? ...є один недолік. Коли не спробуєте — будете шкодувати. Недолік якшо стрибнете ...теж є один недолік — пожалкуєте, що кліпали, або взагалі закрили, у польоті очі. :P ;)
Але перед тим наполенливо рекомендую ознайомитися з нижченаведеними інформацією та правилами. Це все спрямовано на досягнення максимуму безпеки та задоволення:
✔ Ліміт роуп-джамперів - 30 на день (кожний по 3 стрибка)
✔ Обов’язково почитати «правила проведення стрибків»; добре зважити, чи згідні ви з ними; чи немає у вас наведених протипоказань до стрибків; і врешті-решт добре зважте, чи впевнені ви, що зможете бути в зазначений день на мості. І при 100% впевненості — відписуйтесь.
✔ Обов’язково вказувати кількість людей з вами, що стрибатиме, а також кількість стрибків, які плануєте зробити. Ящо роупстрибун відписався в темі не вказавши кількості стрибків, то по замовчуванню приймається за 3 стрибка з людини. Вкажіть день в який ви плануєте бути (субота, чи неділя) і приблизно час прибуття, та транспорт яким добиратиметесь. Обов’язково заповніть в профілі поле «контактний телефон».
✔ За один день  (п’ятницю) до поїздки буде складено приблизний графік часу стрибків. Обов’язково ознайомтеся з ним, щоб бути в курсі на який вам час назначено.
✔ Якщо у дорозі у вас трапилась якась халепа (пробили колесо, заглох мотор, затримали інспектори ДАІ) — велике прохання передзвонити нам та попередити, що ви запізнюєтесь.
✔ Прогноз погоди має бути завдди втішним. І не забувайте відповідний одяг згідно погодних умов (візьміть до уваги, що на мості переважно пронизливий вітер
✔ Якщо ви відписались і без поважних причи не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) — участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочемо мати справу!
✔ Існує фізичне обмеження по підвісній системі (об'єму). Вага не має значення, але об'єм грудної клітки та бедер має. Досвід показав, що людина яка може одягнути систему може мати не більше (!) 95-100 кг. ваги, або в сумі не більше 225 см об’єму грудної клітки і об’єму бедер при рості 175 см. Приклад: об'єм грудини - 109 см., бедра - 95 см. Сума=204 см. = Все гаразд. При більшому рості додавайте/віднімайте пропорційно різницю. Наприклад: сума об'єму грудей та бедер = 220 см. Ріст - 185 см. Різниця в зрості (з 175 см.) - 10 см. Отже, 220 см. + 10 см. = 230 см. (!) Є ймовірність, що не зможемо одягнути систему. Зважте також на одяг, який буде одягнутий на вас. Прийміть це до уваги! Інакше ви не зможете стрибнути.
✔ Систему яку одягають на вас може бути брудною (забруднюється при зніманні на землі). Також можете забруднити одяг в момент опускання вас на землю (зашпортатись і впасти). Зважайте на це при виборі одягу для здійснення стрибків (є ймовірність забруднення).
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; Andrey +380979905141
✔  Як добратися в Кам'янець-Подільськ автомобілем, поїздом, автобусом.
✔ Фото з попередніх роупджампінг стрибків в нашій галереї за: 16.04.11, 02-03.04.11, 09-10.10.10, 11-12.09.10, 22.08.10, 14-15.08.10, 24.07.10, 03.07.10, 12.06.10, 24-25.04.10 числа. Решта альбомів дивимось в галереї.
✔ Відеокліпи попередніх поїздок: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
Ну якщо вже попали у чарівну Кам’янець-Подільщину то маєте можливітсь відвідати багато цікавих місць які є в Кам’янці-Подільському та його околицях. У самому Кам'янці: це «Старе місто» до якого веде «Замковий міст» (або як його офіційно називають — «Новопавлівський»), в старому місті розташована Кам’янець-Подільська фортеця. Поблизу с. Завалля (Кам’янець-Подільський район) знаходиться надзвичайно цікава печера «Атлантида». Ну і не варто забувати за Хотинську фортецю. Власне по дорозі на Хотин (виїзд з міста на Чернівці) з Кам’янця-Подільського і знаходиться міст «Лань, що біжить» («Стрімка лань») на якому здійснюються стрибки.
Реєстр стрибунів :

07.05.2011 (cубота)
Mcmario
Olimpic +1
Лена +1 (2-є по 1-му стр.)
Tar.
Nelli (1 стр.)
Mars +2
Duchevich +2
                  08.05.2011 (неділя)
                  MafiaMama +3
                  Burunduk +1 (3+1 стр.)
                  Рівне +3
                  Тіма +1 (2-є по 1-му стр.)
                  Олег +1
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Mcmario

  • Newbie
  • Сообщений: 4
Всім привіт!!!
Буду в суботу 07.05 зранку, зі мною ще одна людина!
Добиратимемося потягом!!
Кожен по 3 стрибки!!!

Olimpic

  • Newbie
  • Сообщений: 5
І я буду полюбому!!!
Не знаю правда скільки ще людей з собою підпишу!!!
Думаю, 2-3 в будь-якому випадку будуть!
Поїдем машиною

MafiaMama

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Доброї ночі!  :)
І нас запишіть будь ласка у стрибунів на 8 травня  ;D
4 людинки точно, може буде 5.

Burunduk

  • Newbie
  • Сообщений: 2
запишите 8-е число.
2 человека.
4 прыжка.

Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 32
  • Rope master
Прыжки с моста. РоупДжампинг 07-08.05.11
« Ответ #5 : 22.04.2011, 14:30:11 »
На неділю, 8 травня, 4 людини з Рівного
тел. +380976068488
Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.

Burunduk

  • Newbie
  • Сообщений: 2
оу, извините, прочитал топик внимательнее, а править сообщение выше уже не могу.

два человека, поездом, прибытие на вокзал около 6-30 8-го мая, воскресение.
Я - три прыжка. Еще человек + 1 прыжок.

Distortion

  • Newbie
  • Сообщений: 3
На неділю, 8 травня, 4 людини з Рівного
тел. +380976068488

це телефон людей з Рівного?
бо я сам з Рівного, хочу поїхати і шукаю до кого прибитися ;D

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
це телефон людей з Рівного?
Так.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Romanko

  • Newbie
  • Сообщений: 2
А будут ли прыжки в конце мая, во второй половине? А то как то ещё морально не готов  :P .

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Re: Прыжки с моста. РоупДжампинг 07-08.05.11
« Ответ #10 : 25.04.2011, 19:24:43 »
А будут ли прыжки в конце мая, во второй половине? А то как то ещё морально не готов  :P .
думаю, що будуть. Слідкуй за форумом.
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Тіма

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Re: Прыжки с моста. РоупДжампинг 07-08.05.11
« Ответ #11 : 26.04.2011, 13:20:14 »
На неділю 8 травня. 2 людини по 1 стрибку. Їдемо зі Львова автобусом.

Лена

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Re: Прыжки с моста. РоупДжампинг 07-08.05.11
« Ответ #12 : 26.04.2011, 21:01:57 »
На суботу, 7 травня :) Будемо вдвох, по одному стрибку! Приїдемо біля сьомої години зранку :) добираємося потягом!

тел. 0669101443

Олег

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Re: Прыжки с моста. РоупДжампинг 07-08.05.11
« Ответ #13 : 29.04.2011, 08:38:14 »
Доброго дня! Буду я з другом (можливо ще двоє з нами), будемо в неділю зранку, добираємось потягом зі Львова, кожен по 3 стрибки!

Tar.

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Re: Прыжки с моста. РоупДжампинг 07-08.05.11
« Ответ #14 : 29.04.2011, 12:07:20 »
Прівет. в суботу 7.05. я з другом (я два прижка, друг один) .Добираємось на авто з Ів.-Фр. з нами ще кілька друзів можливо хтось з них теж надумає. Будем в Кам’янці біля 10.30