Автор Тема: Стрибки з моста в Кам’янець-Подільску 16.04.11  (Прочитано 61206 раз)

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Залежним від адреналіну, здрастє! Як написав Анджело «Сезон роупджампінгу відкрито! Це було ойухїтельно!». Без особливих напрягів здійснили 73 роупджамп стрибка. Як на відкриття сезону — самий раз. Незважаючи на прогнози синоптиків, то погода була акуєнною (особливо в неділю, про що мені не дадуть смиздіти фотографії). Щоб не робити велику перерву оголошується наступна поїздка на роупджампінг, яка припадає на 16 квітня (тіки субота). Якщо народу не нашкрябеться, то поїздку перенесеться аж на 7-8 травня, бо перед тим буде Пасха, а після неї сплав по Чорному Черемошу, до речі до якого ще можна приєднатися.
Тепер все що стосується роупдампінгу 16 квітня (по полочкам):
✔ Розім’явши м’язи на відкритті роуперського сезону, можна сміло братись до нормальної кількості стрибунів. А це — 30 чоловік (з розрахунку, що всі стрибатимуть по 3 рази. Тобто в загальному 90 стрибків в день).
✔ Перш ніж подавати заявку на стрибки, варто зробити наступне: почитати «правила проведення стрибків»; добре зважити, чи згідні ви з ними; чи немає у вас перелічених протипоказань до стрибків; і врешті-решт добре зважте, чи точно ви зможете бути в зазначений день на мості. І тільки після 100% впевненості відписуйтесь.
✔ Подаючи заявку на стрибки обов’язково вказуйте кількість людей з вашої компанії, що стрибатиме, а також кількість стрибків, що ви плануєте зробити. Ящо роупджампер відписався в темі не вказавши кількості стрибків, то ми по замовчуванню розраховуєм на 3 стрибка з людини. Також не забувайте вказати день в який ви плануєте бути (субота, чи неділя) і приблизний час прибуття, і транспорт яким добиратиметесь. Обов’язково заповніть в профілі поле «контактний телефон».
✔ За день до поїздки буде складено приблизний графік стрибків. Тому перед виїздом не забувайте заглянути у форум, щоб бути в курсі на який вам час назначено.
✔ Якщо у дорозі у вас трапилась якась халепа (пробили колесо, заглох мотор, затримали інспектори ДАІ) велике прохання передзвонити нам і попередити, що ви запізнюєтесь.
✔ Не забувайте глянути прогноз погоди. І не забувайте відповідний одяг.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причи не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочемо мати справу!
✔ Існує фізичне обмеження по підвісній системі (об’єму). Вага не має значення, але об’єм грудної клітки та бедер має. Досвід показав, що людина яка може одягнути систему може мати не більше (!) 100 кг. ваги, або в сумі не більше 225 см об'єму грудної клітки і об’єму бедер при рості 175 см. Приклад: об’єм грудини - 109 см., бедра - 95 см. Сума=204 см. = Все гаразд. При більшому рості додавайте/віднімайте пропорційно різницю. Наприклад: сума об'єму грудей та бедер = 220 см. Ріст - 185 см. Різниця в зрості (з 175 см.) - 10 см. Отже, 220 см. + 10 см. = 230 см. (!) Є ймовірність, що не зможемо одягнути систему. Зважте також на одяг, який буде одягнутий на вас. Прийміть це до уваги! Інакше ви не зможете стрибнути.
✔ Систему яку одягають на вас може бути брудною (забруднюється при зніманні на землі). Також можете забруднити одяг в момент опускання вас на землю (зашпортатись і впасти). Зважайте на це при виборі одягу для здійснення стрибків (є ймовірність забруднення).
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; Andrey +380979905141
✔  Як добратися в Кам'янець-Подільськ автомобілем, поїздом, автобусом.
✔ Кому цікаво, може глянути фото з попередніх роупджампінг стрибків в нашій галереї за: 02-03.04.11 ; 09-10.10.10, 11-12.09.10, 22.08.10, 14-15.08.10, 24.07.10, 03.07.10, 12.06.10, 24-25.04.10 числа. Решта альбомів дивимось в галереї.
✔ Відеокліпи попередніх поїздок: «Моє життя — позітіфф» ; «Повишаєм планку...» ; «Не бійся!» ; «В погоні за страхом» ; «Літаючі стержні» ; «Одного разу в Кам’янці» ; «Game of time» ; «Подвиг Віталіка 2» ; «Літаючі стержні». Решта відео дивимось в відеорозділі.
Оскільки стрибки роупджампінг процес не миттєвий, то навіть з чітким сладанням графіку стрибків все одно доводиться чекати своєї черги. Та й транспорт у Кам’янець їздить не кожних 15 хвилин (як наші маршрутки). Тому може трапитись, що чекати доведеться досить довго. Чим же себе зайняти у вільний від стрибків час? Можна (і навіть треба) відвідати багато цікавих місць які є в Кам’янці-Подільському та його околицях. У самому Кам’янці: це «Старе місто» до якого веде «Замковий міст» (або як його офіційно називають — «Новопавлівський»), в старому місті розташована Кам’янець-Подільська фортеця. Поблизу с. Завалля (Кам’янець-Подільський район) знаходиться надзвичайно цікава печера «Атлантида». Ну і не варто забувати за Хотинську фортецю. Власне по дорозі на Хотин (виїзд з міста на Чернівці) з Кам’янця-Подільського і знаходиться міст «Лань, що біжить» на якому здійснюються стрибки.
Складаємо список :
✂------------------------------
16.04.2011 (cубота)
Servika
Nefo_x + ..?
Tetris +5
Tranceman +2 (3-є по 1 стр.)
Aspera
Ol
Марта
Миша
Юра
Вася і Денис (по 1 стр.)
RUV +2
Vitamin +2 (3-є по 1-му стр.)
(!) LordLucifer, SugAr, Cp_kompas


Приблизний графік роупджамп стрибків:
✂------------------------------
  16.04.2011 (cубота)
~ з 06:40 до 09:30 → Bumer +3, RUV +2,
~ з 09:30 до 11:30 → Tetris +4,
~ з 11:30 до 13:25 → Tranceman +2 (3-є по 1-му стр.), Миша, Юра, Вася і Денис (2-є по 1-му стр.), Servika,
~ з 13:25 до 14:00 → Vitamin +2 (3-є по 1-му стр.),
~ з 14:00 до     :     → Nefo_x +2, Aspera, Ol, Марта, Effgrafovich.
✂------------------------------
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

LordLucifer

  • Newbie
  • Сообщений: 4
 ::) пиши мене... буду підтягувати ще декількох, але то вже потім...  ;D
Человек среди гор ничтожно мал! (Ария - Бивни черных скал)

Servika

  • Newbie
  • Сообщений: 9
  • хто тут?
на суботу ще +1  :) (16.04)

sugAr

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Запишіть будь-ласка мене (1 стрибок) 16.04

Cp_kompas

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Всім привіт!
Запишіть будь-ласка мене і ше одну особу на суботу
Добиратись скорше за все будем потягом

Nefo_x

  • Newbie
  • Сообщений: 1
- дзвонив до пана Валерія
- добиратимемося бусом
- прибудемо до Кам"янця близько 12..13.00
- 3 стрибка на 1 людину точно буде
- точнішу кількість людей, що стрибатиме скажу на середину тижня.

Tetris

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Привіт всім екстрім-людям!
16.04.2011
СУБОТА!
Tetris + 5 стрибуно-чел!
Можливе збільшення стрибунів!
Їдем машиною, пишіть коли бути!

Tranceman

  • Newbie
  • Сообщений: 1
нарешті я визначився!) на суботу нас буде троє, кожен по одному стрибку. запишіть, будь-ласка!)

і ще одне, скажіть, будь-ласка, на яку годину приблизно нам потрібно бути. дякую.)

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Їдем машиною, пишіть коли бути!
на яку годину приблизно нам потрібно бути

✔ За день до поїздки буде складено приблизний графік стрибків.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Миша Кирилюк

  • Newbie
  • Сообщений: 1
16 квітня в суботу ми едем пригнуть: нас будет 4-человека: Миша-3 раза; Юра-3 раза; Вася-1 раз; Денис-1 раз.

LordLucifer

  • Newbie
  • Сообщений: 4
у зв'язку з відсутністю покращення мого здоров'я під час хвороби, моя присутність на мості в суботу може бути під загрозою...
при наявності прямого транспорту (авто) і хорошої компанії буду 100%... пофіг яка температура  ;D
добиратись автобусами і маршрутками може стати фатальним для мене  :'(
а на рафтинг я хочу таки попасти цього разу!

надіюсь на розуміння... буду відписуватись про зміни...  :-\
Человек среди гор ничтожно мал! (Ария - Бивни черных скал)

sugAr

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Вибачте, шо так пізно повідомляю, але скоріше, стрибок 16,04 доведеться відкласти на пізніше... Ше раз вибачте за лишній клопіт. Викресліть мене зі списку.

RUV

  • Newbie
  • Сообщений: 4
Я +2
по 3 прыга!

1 - новичок
2 - 8 прыгов в Житомире и 2 прыга В Качи-Калене
3 - 3 прыга в Житомире и 4 прыга в Качи.

Vitamin

  • Newbie
  • Сообщений: 1
+3 людини.
Приїдемо год. 12-13
Скорше неполучається у зв'язку з транспортом...

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Приблизний графік роупджамп стрибків:
✂------------------------------
  16.04.2011 (cубота)
~ з 06:40 до 09:30 → Bumer +2, RUV +2,
~ з 09:30 до 11:30 → Tetris +4,
~ з 11:30 до 13:25 → Tranceman +2 (3-є по 1-му стр.), Миша, Юра, Вася і Денис (2-є по 1-му стр.), Servika,
~ з 13:25 до 14:00 → Vitamin +2 (3-є по 1-му стр.),
~ з 14:00 до     :     → Nefo_x +2, Aspera, Ol, Марта, Effgrafovich.
✂------------------------------
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ