Голосование

Конкурс на кращу розповідь «Про мій перший роупджамп-стрибок»

«Стрибок у прірву» від Serhiy
«Хроніки моїх вражень» від Marilyn
«Що все ж таки страшніше?» від Vanich_present
«Стрибок у небуття...» від Nata
«Потрійна ранкова кава» від Mars
«Подолання стресу через стрес» від Natalie
«Що потрібно божевільному для щастя...» від Septima
«Свідомий крок у несвідомість» від Vitalik-ataman
«Мій пункт призначення...» від Paradoks
«Як це мене так трафило стрибнути.» від Romchuk1
«Зеніт щастя» від Alvares
«Как это было...» від Bobasoft
«Мій перший стрибок, або трісніть мене лопатою» від Misteria

Автор Тема: Конкурс на кращу розповідь «Про мій перший роупджамп-стрибок»  (Прочитано 34343 раз)

Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 32
  • Rope master
Привіт шановним щасливцям, тим хто уже спробував роупджамп-стрибки! ;) Сьогодні у вас є унікальна можливість взяти участь у новому конкурсі присвяченому відкриттю сайту ropejumping.lviv.ua. Отож швиденько пригадуєм свій перший роуп-стрибок і сідаєм до написання цікавих розповідей.

Умови конкурсу
До участі у конкурсі приймаються розповіді про перший роупджамп-стрибок написані користувачами форуму у розділі Творчість / Про мій перший стрибок. У розповіді конкурсант має розповісти про свій перший роупджампінг стрибок (не обовязково у нас, і не обовязково у Кам’янці-Подільському). Розповідь має бути саме про ваш стрибок, а не про стрибок друга/брата/свата. Авторам у яких є подібні розповіді на інших ресурсах дозволяється копіювання їх до нас для участі у конкурсі, але з дотриманням вимог копіювання з даних ресурсів (копірайт ©). Переможці конкурсу будуть визначені користувачами форуму шляхом голосування. По результатах голосування буде визначено трьох переможців - 1 місце, 2 місце і 3 місце. Відповідно до результатів голосувань.
Призи: 1 місце — 3 роуп стрибка, 2 місце — 2 стрибка, 3 місце — 1 стрибок! З 1-го по 6-те місце додатково — клубні футболки! Усім хто прийняв участь у конкурсі — знижка 10% на наступну поїздку.

Правила проведення конкурсу на кращу розповідь «Про мій перший роупджамп-стрибок» (надалі «конкурс»):
  • заявка на участь у конкурсі (написана розповідь) приймається з дня публікації цієї теми і до початку голосування.
  • заявки подаються у цій темі авторами розповідей шляхом публікації повідомлення з посиланням на саму розповідь у відповідному розділі. Писати самі розповіді в цій темі не потрібно!
  • до участі допускаються розповіді, які відповідають наступним вимогам: мінімальний обсяг розровіді — 5-7 абзаців з загальною кількістю символів від 1600 знаків і більше.
  • голосування буде здійснюватися з 1 вересня і до 30 вересня.
  • переможці конкурсу буть оголошені після закриття голосування 1 жовтня.
  • свої призи переможці зможуть отримати у першій поїздці, яка відбудеться після конкурсу, або у будь-якій наступній поїздці.
  • до голосування за розповіді конкурсантів допускаються зареєстровані користувачі форуму з коректно заповненим профілем (поля: телефон, діючий емайл, аватар і т.п.).
  • реєстрація однією людиною кількох акаунтів з метою накрутки голосів — заборонена. Таким користувачам буде закрито доступ не тільки до голосування, але й до форуму в цілому.
  • один користувач може віддати тільки один голос за одну з розповідей, протягом всього періоду голосування.
  • голосувати за себе нізя, голосуйте за конкурентів, так буде цікавіше.
Список розповідей, які приймають участь у конкурсі:
Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Привіт стрибунам. Що ж, літо добігло кінця, і як було анонсовано, ми починаєм голосувати за кращий опис свого стрибка.
Перша 6-тірка переможців отримають обіцяні футболки, тільки по завершені конкурсу мені потрібно буде повідомити розміри.
Всі ті хто прийняв у конкурсі участь (окрім майбутніх переможців) мають одноразову 10% знижку на наступну поїздку.

Нагадаю! Якщо ви будете просити друзів зареєструватись і проголосувати, врахуйте, що до уваги будуть прийматись голоси лише тих користувачів, які мають заповнений профіль належним чином (телефон, аватар, і т.д.)
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Отож, сьогодні 30.09.2011 о 15:43:03 голосування у Конкурсі на кращу розповідь про мій перший роупджамп-стрибок офіційно закрито. Ура!
Остаточні (реальні) результати голосування будуть оголошені після провірки¹ «аналитическим отделом»² © VictotT
_____________________
¹ провірка може зайняти день
² «аналитический отдел»: Zippo, Kastorskiy, Andrey
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Таня

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Голосування схоже на вибори президента України. Ну що ж чекаєм на імена переможців. :good:

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Іменем Адреналіну, за схваленням Великого Духу Каньйону Смотрича, із затвердженням Великим Майстром Мотузки  :wassup:, Великим Самим Главним  8), і Великим Володарем Душ  O:-), на славу та процвітання роуп-стрибків, — конкурс «Про мій перший роупджамп-стрибок», або «Шо саме головне під час стрибка?» (що я завжди кажу, га? :D) вважати ЗАВЕРШЕНИМ! :yahoo: :clapping:
Увага! Оголошення кінцевих результатів після перевірки «аналитическим отделом»!
Отже, вітаємо Призерів!

1 місце — Alvares — 21 голос
2 місце — Misteria — 19 голосів
3 місце — Natalie — 8 голосів

Наші інші, не менш призові, місця та учасники:
  4 місце — Paradoks — 5 голосів
  5 місце — Nata — 4 голоси
  6 місце — Vanich_present, Mars, Vitalik-ataman — по 2 голоси.

Всі заслужено можуть отримати свої призи (стрибки) найближчої поїздки 8-9 жовтня! Ми вас чекаємо!
Як відомо «головне не перемога, а головне — призи» :x ! Тому ніхто не піде з пустими руками. Всі вищеперераховані конкурсанти отримують також футболку! Включаючи всіх призерів 6-го місця! А їх там аж 3! :crazy: Для того, щоб її отримати — необхідно повідомити свій розмір в діапазоні XS-XXL.  ;) Тому не зволікайте з написанням вашого розміру футболки!
Але і це ще не все! Це фантастично! Тільки в нашому конкурсі, якщо ви не звернули уваги, то в переліку призів, є неймовірна знижка у 10%  :shock: всім учасникам конкурсу на вартість стрибків на наступну вашу поїздку! Яка коли відбудеться?.. Правильно! 8-9 жовтня!
Я вже бачу як всі наші учасники, а всі наші учасники  переможці, бо зробили ЦЕ (роуп-стрибок маю на увазі :oops: ) збираються зробити нам приємний сюрприз і всі гуртом завалити до нас в гості на міст на стрибки! Це буде неймовірно! І ми зробимо групову світлину на пам’ять. Щоб було що показати іншим.  8)
О, так! Не потрібно нам дякувати! Дякуємо вам, і нам, самим собі, також! Приїзджайте до нас ще! Стрибайте заради секунд польоту! Заради відчуття, яке можна отримати лише стрибнувши роуп!
Завжди ваш Lviv Ropejumping Club
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
я щаслива, тішуся як дитя своїм другим місцем O:-) O:-) Мої сусіди по місцях теж величезні молодці, адже читати їхні історії - це суцільне задоволення :good: :good: :good: В суботу чекайте на мості з кульками і шампанським :goof: До речі, мій розмір ніби М :)
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Natalie

  • Newbie
  • Сообщений: 4
Привіт :preved: 
Дякою  O:-)  я теж буду у цю суботу ;)
 

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Йопт! Ну і я ж не можу не бути! :crazy: Дайош світлину з пабідітєлями! :x
Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Привіт!!! Явку не обіцяю... роботи завал. Якщо буду, то в неділю о 7:00.
А рзмір свій ніколи не провіряв :D... похоже на XXL :o