Автор Тема: Роупджампінг. «Без дотику»  (Прочитано 9966 раз)

Vilnuy

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Всім привіт.
До вашої уваги відео «Без дотику» зі стрибків з 08.10.2011 (тема & фото). На жаль новими або цікавими ракурсами не порадую, адже стрибав вперше, і подібне відео теж робив вперше. Критика, звісно ж вітається.
Дякую.

Без дотику

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Re: Роупджампінг. «Без дотику»
« Ответ #1 : 04.04.2012, 14:51:58 »
Монтаж нормальний, а от з музикою боюсь ти не вгадав.. надто спокійна, я б навіть сказав якась наркоманська, гиги
(відео потім розміщу у нас у відеорозділі)
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Vilnuy

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Re: Роупджампінг. «Без дотику»
« Ответ #2 : 04.04.2012, 14:57:48 »
Музика така ібо ідея наступна — перед першим стрибком людина хвилюється, переживає, перед нею поки що невідомість, і мені здається, що в такому разі ці емоції передає щось таке невнятне музичне, трохи таки «наркоманське». А коли робиш стрибок, то перед тобою розкривається оця невідомість і ти стаєш її частиною. Активною такою частиною.
А ще тому воно таке повільне, бо кожна секунда цінна, кожна мить стрибка це щось особливе, тому треба якомога краще посмакувати спогади).

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Re: Роупджампінг. «Без дотику»
« Ответ #3 : 04.04.2012, 15:00:31 »
Сильно сказав/розписав. Значит так тому і бути :drink:
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Vilnuy

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Re: Роупджампінг. «Без дотику»
« Ответ #4 : 04.04.2012, 15:08:29 »
Дякую за відгук :)

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Re: Роупджампінг. «Без дотику»
« Ответ #5 : 04.04.2012, 15:50:50 »
Всім привіт.
До вашої уваги відео зі стрибків з 08.10.2011
Це оуїхтєльтно! Це просто супер! Ти навіть не уявляєш наскільки ти здивував тим відео! В мене щелепа відвисла. Це щось нове. А значить вже вартує заслуженої оцінки. Неймовірно!
Шрифт на початку — лайно. По центру в такому стилі на ставлять. Так само як і напис Кам’янець-Подільський (там пропущений м’який знак після «с»).
До музики жодного зауваження, хоча перехід від спокійного до стрибків вже — не дуже вдалий.
Ти показав такі моменти, про які я навіть і не пам’ятав. І зовсім з іншого погляду. Це екстракт з одного дня. Фантастика!
Можливо трохи затянутий.
Забираю в колекцію свою. :good:
Вітаю!
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Vilnuy

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Re: Роупджампінг. «Без дотику»
« Ответ #6 : 04.04.2012, 17:06:48 »
Спасибі :)
В плані дизайну і шрифтів я неуч — не на те вчився :) але наступного разу проконсультуюся із тими хто знається.