Автор Тема: Роупджампинг 12-13.11.11 Закритие сезона!  (Прочитано 115321 раз)

dArk

  • Newbie
  • Сообщений: 5
ми теж за 400км проїхали. Прийшли на назчений час а там нікого. навіть смс не прислали!

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
Друзі-таваріщі, а відгукніться-но хто їздив 12-го стрибати з Луцька?)
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Vitalik-ataman

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Киньте фотки ті шо є, і ссилку на оригінал, їх ж там ніби небагато
Lets’GO!

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Прийшли на назчений час а там нікого. навіть смс не прислали!
dArk, ми дуже вибачаємось, але ми не змогли розіслати sms всьому списку, особливо коли ти розмовляєш в кабінеті з помічником прокурора, участковим, податковою міліцією, міською радою, інспектором держгірпромнагляду і т.д. і т.п...
Як то кажуть, ото ми закрили сезон... нікому не побажаю так закривати...
Хто там хотів дуже фотографій і відео, орігінали на ех.ua, решта в нашій галереї.

Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Kyrlia

  • Newbie
  • Сообщений: 4
шо стрибки заборонили?????? ппц, як побачив фотку "стрибки з мосту заборонено" мені аж погано стало!!!! добре що 18.09. стрибав... ви як??
цікавить мене чи тут стрибки будуть: http://ropejumping.lviv.ua/news/vushka-v-chervonogradi.
а то ми аж в крим планували їхати але з ними шось звязатись не мож - а із 170 метрів весною як штики поїхали б стрибнути :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
ппц, як побачив фотку "стрибки з мосту заборонено" мені аж погано стало!!!!
Ага, погано-це мягко сказано ;D Адже для багатьох роуперів Камянецький міст - то як перший сексуальний партнер :crazy:, багато хто здійснив свій перший стрибок саме там саме там :good: Так що його "забиць німажліва" :)
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)

Ivan1989

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Реально обідно
Треба було їхати коли шанс був
Надіюся все виправитьця Зможу стрибнути !!!

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
Коли, куди?