Автор Тема: Роупджампинг 12-13.11.11 Закритие сезона!  (Прочитано 115309 раз)

Irchik

  • Newbie
  • Сообщений: 10
Остаточно, нас 4-ро (2-є по 3-и стрибки і 2-є по 1-му). Будемо десь з 10:30 до 15:00 :)

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
Прошу поставити на ранок. Кстатє бу 2 камери і фотіг :) так шо давайте мінятися патом :)

Ost

  • Newbie
  • Сообщений: 4
...будьте добры к OStу допишите еще +3 по одному прыжку :yahoo: (три подруги едут из далека) доказать что они не слабый пол, надеюсь не подведут меня и Вас и я их! 8) ;D...и того выходит на Субботу (Ost+1 по 3 прыжка, и +3 человечка по 1 прыжку). :drink:

Skeleton13

  • Newbie
  • Сообщений: 5
сьодня (пятницю) має бути приблизний розклад стрибків?... тоїсть на яку годину приїжджати в Камянець, бо є ше бажання поїздити по області або до або після :-X
via est vita

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Отже, приблизний графік ропджамп стрибків на суботу 12.11.2011
~ з 08:00 до 09:40 → Vitalik-ataman, Extremal, Falkoner +1
~ з 09:40 до 10:40 → Slonik, Sanyak55, Skeleton13 (1 стр.), Юлічка (1 стр.)
~ з 11:00 до 13:00 → Servika, Stan, Irchik +3 (2-є по 1 стр.)
~ з 13:00 до 14:00 → D@ткун, Ivan1989, dArk (1 стр.), Єлизавета (1 стр.)
~ з 14:00 до 15:00 → Georg, Vladimir, Olexiy +1 (2-є по 1 стр.)
~ з 15:00 до 16:00 → Ost +4 (3-є по 1 стр.)

P.S. Температура завтра буде коливатись від -2 до +5 тому не забуваєте тепло одягнутися!
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
хЕ-ХЕ)) На мене система не налізе в одязі))) буду стрибати у футболці)

dArk

  • Newbie
  • Сообщений: 5
А як там з відео, фото? А то в мене не буде, а хотілось би залиши згадку та друзям похвастатись.

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
А як там з відео, фото? А то в мене не буде, а хотілось би залиши згадку та друзям похвастатись.
Відео вам знімем а вже з нього зробите скріншот і будете мати фото.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

dArk

  • Newbie
  • Сообщений: 5
А як там з відео, фото? А то в мене не буде, а хотілось би залиши згадку та друзям похвастатись.
Відео вам знімем а вже з нього зробите скріншот і будете мати фото.
Тобто камеру до руки прив'яжемо?

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Тобто камеру до руки прив'яжемо?
Камеру до руки "першоразникам" ми не привязуємо, бо це небезпечно як для нього так і для камери. Вже не одноразово в цьому переконувались. Все роупджамп відео, яке є у наших кліпах, знімають роупери як мінімум мають один (правельний) стрибок.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Irchik

  • Newbie
  • Сообщений: 10
хлопці, ви як? довго вас тримали? все добре?

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
хлопці, ви як? довго вас тримали? все добре?

Ой, що це було!  :goof:
Всі живі, здорові, вдома зараз. Були ми там якраз стільки, щоб нагнати скажений апетит.
Дякуюмо, що переживаєш.  :drink: :clapping:
Зате я побачив вже нову Тойоту Кемрі, чорну, яку презентували кілька днів назад в Україні... :oops: Ось вона...
Решта якось іншим разом.  :D
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Irchik

  • Newbie
  • Сообщений: 10
добре, що все добре   :good:  :)

Ost

  • Newbie
  • Сообщений: 4
...... да с прыжками не срослось... :'( , как − что там у вас... у меня трое человек приехало из москвы что б прыгнуть... 14 часов до Киева и на подъезде к Каменцу получили ...сообщение про отмену... Оторвал бы лапы тем кто... запретил! ]:->

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
...... да с прыжками не срослось... :'( , как − что там у вас... у меня трое человек приехало из москвы что б прыгнуть... 14 часов до Киева и на подъезде к Каменцу получили ...сообщение про отмену... Оторвал бы лапы тем кто... запретил! ]:->
На жаль, не все від нас залежить. Інколи вішають страшну табличку зі страшним словом "ЗАБОРОНЕНнО". Так, саме так.  :D
По темі. Нам шкода. Передай друзям, що ми приклали максимум зусиль, щоб все було добре. :(
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».