Автор Тема: Роупджампинг 12-13.11.11 Закритие сезона!  (Прочитано 115322 раз)

Vitalik-ataman

  • Newbie
  • Сообщений: 5
І я теж буду:)), а чому тепер теми на російскій пишите?
Lets’GO!

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
І я теж буду:)), а чому тепер теми на російскій пишите?

Якщо вже на те пішло  - " російською".

По темі, зі мною + 1 людина робитиме 3 стрибки.

Falkoner

  • Newbie
  • Сообщений: 26
субота, +1
Ой лишенько!  :D :lol:
Я і забув, що маю тобі віддати дещо.... :oops: :crazy:

ти про димовуху?)) дай мені)) в мене одна є, другуя не встигну купити, а з двома красивіше)

Gekko

  • Newbie
  • Сообщений: 33
субота, +1
ойойой ))) це ти сам стрибати надумав, чи знову чергову невинну дівчину вдалось "спокусити" на побачення з Камянецьким мостом? :D

Ost

  • Newbie
  • Сообщений: 4
... а мне летать, летать охота, :good: со мной еще +1, по три прыжка -- на субботу 12.11.2011

Skeleton13

  • Newbie
  • Сообщений: 5
хм... приймайте новачків :)

В неділю ше плануються стрибки? Якшо так то записуйте мене (Skeleton13) і Юлічку (не зареєстрована на цьому форумі, але буде зі мною). По 1 стрибку, але якшо все буде гуд, то може і на 3 відважусь :goof:.

І таке питання... самі ми не місцеві... :) З Тернополя будем їхати, на яку гоидну орієнтуватись бути в Камянці?

І ше одне... киньте карту з позначкою де місце проведення стрибків :) дякую :)
via est vita

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
В неділю ше плануються стрибки?
Skeleton13, боюсь, що на неділю не буде достатньої кількості народу, тому орієнтуйся на суботу (звісно якщо вам це підходить)

на яку гоидну орієнтуватись бути в Камянці?
Ви вже можете взнавати чим вам краще/зручніше приїзджати. Коли взнаєте, напишіть у цій темі, а я вже в п'ятницю відштовхуючись від вашої та інших учасників інформації буду складати приблизний графік стрибків, з урахуванням ваших побажань.

киньте карту з позначкою де місце проведення стрибків
http://g.co/maps/qdpff
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Skeleton13

  • Newbie
  • Сообщений: 5
плануєм їхати машиною, так шо точний час для нас не дуже то і важливо.

за карту дякую :)

а от щодо відміни неділі...то не дуже радує... просто невідомо чи той хлопець шо буде нас везти буде на роботі чи ні в суботу (взнаєм так чи ні аж десь посеред тижня)...

неділя самий оптимальний і реальний варіант для нас...

отже який вихід... чекати до п'ятниці (закінчення реєстрації) поки Ви не скажете чи хвате народу на неділю чи ні... або... другого варіанту не бачу...
via est vita

dArk

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Олександр та Єлизавета мабуть в неділю. Стрибати будемо перший раз, та мабуть по одному разу. Бажано по раніше. Контактний телефон 096 сім 777960. Будемо в Камянці по справах, бажано було б знати точний час коли підійти та стрибнути. А фото, відео входить в ціну стрибка?

Skeleton13

  • Newbie
  • Сообщений: 5
походу неділя буде днем першоразників  :D має бути цікаво  :)
via est vita

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
dArk, на неділю на даний момент 4-ро людей, це нам роботи на пів години. Нам не дуже хочеться із за 30-ти хв цілу ніч спати сидячи в машині і тратити цілий день, коли ми вас можем "скинути" в суботу і мати вільну неділю для сімейних справ.

А фото, відео входить в ціну стрибка?
В ціну це не входить, та й грошей ми за це не берем. Просто коли є час та можливіть ми робим, нема - пардон.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Extremal

  • Newbie
  • Сообщений: 1
я з вами на суботу

Skeleton13

  • Newbie
  • Сообщений: 5
dArk, на неділю на даний момент 4-ро людей, це нам роботи на пів години. Нам не дуже хочеться із за 30-ти хв цілу ніч спати сидячи в машині і тратити цілий день, коли ми вас можем "скинути" в суботу і мати вільну неділю для сімейних справ.

значить справи такі,

з горем пополам нам вдалось домовитись за машину таки на суботу!! так шо якшо таке можливо записуйте переносьте на суботу  мене і Юлічку...

дякую за розуміння  O:-)
via est vita

Ivan1989

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Жаль що в неділю невийде Ну нічого
Записуйте на суботу  На три стрибка
Цього разу приїду точно !!!
Напевно поїздом невийде Замало часу лишаєця шоб пересісти в Хмельницьку
 Приїду в 13,10 десь біля того



dArk

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Тоді і нас записуйте на суботу, якщо в неділю тільки ми. Спробуємо вирватись.