Автор Тема: Роупджампінг. Вдихни! (відео)  (Прочитано 7210 раз)

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Друга моя відеоробота не змусила себе чекати  ;D
Вдихни вільне падіння! Вдихни свободу! Видихай емоції!
Роупджампінг. "Вдихни"

Матеріалу було дуууже мало, но я єго слєпіл(а) із того, что била :D
Дивимося! І не забуваємо коментувати! Мені, як аматору, важливі Ваші зауваженняя. Почую кожного!!! © 8)

Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Re: Роупджампінг. Вдихни! (відео)
« Ответ #1 : 14.10.2011, 23:06:24 »
От зроби з того відео кліп на 1 хвилину - буде супер.  ;D якщо ти хочеш, щоб він запам'ятався і щоб через, хоча б, хв 15 тобі розповіли те, що побачили - викинь "воду" та лірику". Першу хвилину можна сміливо стиснути до 15секунд максимум (разом з лого). Ну і менше себе туди вписуй (навіть якщо  ти там за кілометр стоїш  :D )
З 1 хв 35 вже цікаво.
Глядачу не обов'язково дивитися  на сам кінець польоту коли стрибун йде на відео під міст - нічого цікавого.
Но подача мені подобається.
Лого в кінці зайве. Хоча... можна нагадати. А то поки подивився з 1 секунди до 2:45 дійсно забувся що було спочатку.
І логотип зробити меншим. 8)
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Re: Роупджампінг. Вдихни! (відео)
« Ответ #2 : 15.10.2011, 00:18:09 »
Дякую за зауваження.
Логотип "великий" на початку, для того, щоб все відео було "720". Бо поки ще не роздуплився, як задавати якість при монтажі, а не при виводі "продукту".
Навмисне я  вписавсебе тільки на 25тій секунді. Також варто зауважити, що якось не встигаю/не хочу/не можу/не виходить знімати всіх, а знімаю тільки "своїх". Але бачу, що то велика помилка, бо й кліп тоді виходить тільки "для своїх".
В кінці давав ще логотип, бо не було чим завершити.

Я взяв до уваги  вже "озвучені" зауваження і, навіть, придумав концепцію наступного ролика :-X.

Ще раз щиро дякую. Чекаю ще коментів.
Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Re: Роупджампінг. Вдихни! (відео)
« Ответ #3 : 15.10.2011, 10:15:32 »
Як на мене, Alvares в більшості все правельно зробив.
Початок кліпа. Логотипи, далі як і має бути перебивка з дороги: (дорога з вікна, автобус з середини, пасажири, задній вид з вікна). Та більше і не вижмеш та й нетреба.
Майже середина кліпа. Загальний план моста, панорама з мостом, пора року і навіть для розрядки вліплена "фіра", ги. Показано робочий процес (одівання, перелазення через перела, іструктаж і т. д.)
Розв'язка. Стрибки. Стрибки доречно прив'язанія під музику. Є достатньо ракурсів.
Кінець. От ту його належним чином нема. Бовтання на мотузці (ракурс з моста) не дуже хороший. На кінець самим ідеальним варіантом було б показати емоції, або відїзд додому (на крайняк, махання рукою і свал з моста).
Окремо слід сказати за зйомку. Дуже трясуться руки, люди випадаюють з кадру. Це все тому, що пробували знімати на зумі, та й без зуму то саме. Також сам зум. Коли вже наближати чи віддаляти, старайтесь це робити без ривків, плавно. Потренуйтесь.
Сергій звик, що я роблю кліпи вже давно не для себе чи своїх, а для загального кола глядачів. Буває навіть таке, що й самого нема ніде в кадрі. Така наша доля операторська, ги.

Враховуючи, що сирого матеріалу було всього 9 хв, це твоя друга робота. Ставлю 5− .Чому такі завищені оцінки? Це я так авансом стимулюю Alvares'а на майбутнє. Та й надивися я вже був тих роликів він псевдо монтажерів, тут росте новий талант, головне практика.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ