Автор Тема: Роупджампінг. «Антигравітація» (відео)  (Прочитано 15872 раз)

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Відео з мого першого стрибка.

Роупджампінг. «Антигравітація»


Шановні каЛЛєги, до Вашої уваги моя перша відеоробота, як оператора і мій перший монтаж. Власне доповнення до розповіді — «Зеніт щастя» про перший джамп.
Що скажете?
Соррі за якість. Маємо, що маємо...

Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Я вже в приваті тобі писав. Як на перий раз відео на 5+ Однозначно є "нюх" до монтажа.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Дякую! Буду розвиватися :]
Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Ну як на перший раз - нормально. Логічність є. За музику окремий "ріспект"  :D Зачьот!  :D Порадували кілька нових ракурсів. їх видно на 1 хв. 10 сек. В крайньому разі я таких не пригадую. Це вже великий плюс. Кілька цікавих моментів.
Якщо друге відео буде таке саме - це не буде нормально. Моя порада: не зациклюйся на одному стилі музиці (використовуй від класики до андерграунду). Має бути сюжет, а не збірка відео. В цьому дуже допомагає власне музика. Поки не навчишся  робити цікаве відео, - ефекти не врятують, і відео не буде цікавим. Тому про ефекти поки що забудь (роби як це відео - без ефектів зображення).
Ну і бла бла бла... Довго можна писати.  :D
До речі. Це відео можна використовувати наочний відеокурс як неправильно стрибати. Я в щоці  :shock: :D
В кінці, коли ти знімав систему, то подумав спочатку, що штани з "цеглою" знімаєш.
Відео цікаве - якість не є фактором цікавості.
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Дякую за коментарі, Сергію.
вчуся ж... і матеріалу мало (я ж стрибати їду, а не знімати), і камера не ХД, і.. і...  Менше з тим  :D Буду старатися!
і мушу зізнатися, що кадри на 1: 08 - 1:15 не мої. Чиї??? Не знаю. але  щиро дякую і перепрошую, що без просу :oops:
Друге відео вже в Зіппо.
Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Порадували кілька нових ракурсів. їх видно на 1 хв. 10 сек. В крайньому разі я таких не пригадую.
Ага, тоже сподобалось "бокове влітання в кадр", мені ще подобається момент на 00:43 з
Роупджампінг. "Амнезія"
, коли Absinth чи хто тоді знімав, перевертав/нахиляв камеру разом із пригуном.

Друге відео вже в Зіппо.
Завтра вже буде.
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 32
  • Rope master
Відео, як кажуть, зачьот! :good: Як на перший раз - це взагалі супер! Видно, що є талант :clapping: Якщо вже Зіппо похвалив, то це щось таки значить :D
Єдине, що для мене незвично - це логотип зверху зліва. На фоні неба його частіше всього не видно, а потім він зявляється. І на 1.10 хв. коли рамка міняється (зйомка з іншої камери) він залишається нище... Доречі, з самою рамкою тоже нехарашо. Зрозуміло, що з різних камер розширення різні, але такі переходи дуже кидаються в очі. В майбутньому варто старатись це якось випраити. Або хоча б якось мінімізувати.
Ну, але як вже писав, як на перший раз - супер! Alvares молодець! Видно, що старався і є до того хист! ;)
Кожна людина отримує саме те, що хоче. А якщо хтось отримує те, чого він не хотів — значить він хотів саме те, що отримав.