Автор Тема: Дорога з Івано-Франківська до Кам’янця-Подільського  (Прочитано 13294 раз)

Draiker

  • Newbie
  • Сообщений: 6
Доброго дня. Хотів би запитатись в людей, які знають точно і вже їздили автобусами/поїздами за маршрутом Івано-Франківськ—Кам’янець-Подільський і назад: що, з відки і коли їде та скільки приблизно вартують квитки!

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Привіт! Як рухаються автобуси та потяги можна дізнатися в Святого Інтернету... O:-)... Через Гугл всі потяги та можливі варіанти пересадок на сайті УкрЗалізниці...
Автобуси? Гугл підсказує такий номер телефону на Автовокзал: Запитай сам(а). vse-tut.if.ua/content/view/15/34/
P.S. Хто хоче зробити, той знайде спосіб, а хто не хоче, той знайде причину!

Draiker

  • Newbie
  • Сообщений: 6
Дякую що ткув носом в «Святий інтернет». Користуватись ним я вмію вже як 7 років і перше що я зробив — це пішов туди. Незнайшовши варіантів, які б мене задовільняли, я вирішив запитати тут, можливо хтось вже мав практику такої дороги і може поділитись. Я ж в тому напрямку ніколи не їздив і навіть поняття немаю де можна робити пересадки чи щось подібне.
П.С. Шукаю спосіб.

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Вибач... не хотів образити.

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
Прямі рейси на Камянець... 6:45,13 :50, 14:25, Приїзд приблизно через 5 годин. Варіант виїхати в суботу 06:45 з Івано-Франківська... Стрибнути о 13-14 годині, Тур по Кмянцю (старе місто) і заряжений позитивом На нічний рейс додому!!!
Номер телефону Івано-Франківськуого автовокзалу — (0342) 75-08-32. Приїзджай!!!