Автор Тема: Роупджампінг. Кам’янець-Подільський 8-9.10.11  (Прочитано 99756 раз)

Tram_ta_tam

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Доброго дня=) Взяв білети, буду їхати на Чернівці, та з Чернівців на Камянку Подільськ. Думаю буду 9-10 ранку.=)
 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
=)=)=)

Marie

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Шановні організатори, чи могли б ви записати нашу команду десь на ранковий час Неділі?

Бо змілинились плани щодо добирання: ми плануємо приїхати десь на 9ту (Одеським потягом до Хмельницького, а звідти маршруткою до Кам'янець-Подільського) і виїхати автобусом до Львова близько 16.

Будь ласка, підкоригуйте наш скад в сумарній таблиці: Marie +5 (1 - 1 стр., 5 - по 3 стр.) Дякую!

Slava9292

  • Newbie
  • Сообщений: 2
змінились плани я незможу приїхати на 8 прїду в 9:30 або в 10:30 точніше сказати неможу   :unknw: :unknw: :unknw:

Berezovy

  • Newbie
  • Сообщений: 1
  • peace!
Олександр з Черкаської області же. Буду орієнтовно в 8-8,30.
В п"ятницю ввечері,передзвоню-підтверджу присутність.
Надіюся на порозуміння.
ееее...
буду з Alvares
він каже, що на 8 не встигнем
на 10 будем же

Bezpoleznuj

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Я і Vilnuy будемо добиратись потягом до Хмельницька а звідти вже автобусом.
Орієнтовно плануємо бути на місці близько 10,00.

Sleyzen

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Будемо в суботу о 12.00 (не пізніше, можливо навіть трохи раніше) їдемо з Тернополя автівкою, але в нас поповнення  ще +1 пригун, велике прохання його вклинити в список роупджамперів. 
я 1 стр, 2-ий 1 стр, 3-ій 3 стр (якщо не вийде по часу то теж 1 стр)   
   

Draiker

  • Newbie
  • Сообщений: 6
Я буду орієнтовно десь в обід. Точніше сказати не можу бо з Бучача добиратимусь стопом.

Sergiy

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Їдемо автобусом, будемо біля 13:00

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Отже, приблизний графік ропджамп стрибків на суботу 08.10.2011
~ з 07:00 до 09:00 → Cаша (2-є по 1 стр.), Dm4cu, Юрец +1, Ksiu +1 (2-є по 1 стр.).
~ з 09:00 до 10:10 → Myr4yck +4 (3-є по 1 стр.).
~ з 10:10 до 13:10 → Alvares, Sender, oXana (1 стр.), Berezovy, Arlicin +1, Bezpoleznuj, Vilnuy.
~ з 13:10 до 16:00 → Slava9292 +2, Sleyzen +2 (2-є по 1 стр.), Draiker, Михайло.

                                                 Графік стрибків на неділю 09.10.2011
~ з 07:00 до 09:00 → Chil +3 (3-є по 1 стр.), Dm4cu (6 стр.), Natalochka (1 стр.), Paradoks (1 стр.).
~ з 09:00 до 12:00 → Lolik88 +4 (4-ро по 1 стр.), Marie +5 (1-н на 1 стр.), Evgeniy.
~ з 12:00 до 13:30 → Ivan1989 (1 стр.), CODERsp +1 (2-є по 1 стр.), Tram_ta_tam +1, Альона +1 (2-є по 1 стр.), Rudenka (1 стр.).
~ з 13:30 до 14:40 → D@ткун, Lyubko +3 (3-є по 1 стр.).
~ з 14:40 до 16:00 → Sergiy +1, Evhenia7500 +2 (3-є по 1 стр.), Оленка +1 (2-є по 1 стр.).
~ з 16:00 до 16:30 → _Yanusyk_ (1 стр.), @lenka +1 (2-є по 1 стр.).
~ з 16:30 до 18:00 → на неділю є ще кілька вільних місць з 16:30

Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Draiker

  • Newbie
  • Сообщений: 6
А можна ще дописати на суботу одну дівчину на один стрибок, в останню партію? O:-)

Pred@tor

  • Newbie
  • Сообщений: 2
На неділю 5 чоловік по одному стрибку.

Gekko

  • Newbie
  • Сообщений: 33
На неділю 5 чоловік по одному стрибку.

Cьогоднi органiзатори уже на стрибках i наврятче будуть читати форум, тому позвони Zippo на телефон i попередь про те, що хочеш стрибнути в недiлю.  :drink:

Pred@tor

  • Newbie
  • Сообщений: 2
-1, нас буде 4.
Я звязувався з організаторами, сказали щоб написав на форум

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Ну от ми і дома. В суботу дух Смотрича нас помилував, давши змогу відстрибати всім бажаючим (26 людей в сумі 61 стрибок). В тому числі Alvares'у - переможцю конкурсу розповідей про перший свій роупджамп стрибок.
В неділю meteoprog обіцяв день без доща, але він таки був, сцуко. З 7-мої по 11-ту стрибали як і планувалосьь. З 11-тої почав моросити дощ. Мотузки не знімали бо думали з хвилини на хвилину перестане. Пройшло 2 години, а він і не думав вщухати. Змушені були припинити стрибки з міркувань безпеки. Таким чином в неділю стрибнуло тільки 19 людей в сумі 46 стрибків. Загалом за два дні стрибнуло 46 людей - 107 стрибків, з чим я їх і вітаю. Всі ті хто приїхав в неділю і не стрибнув, не розстроюйтесь, через дава тижні після сплаву по Дністру, плануєм чергову поїздку (можливо крайню в цьому сезоні, все буде залежити від примхливої могоди).
Окремо хотів згадати за Dm4cu, цей хлопчина умудрився стрибнути 13 раз! Ну прям монстр. Однозначно рекорд.

P.S. Всі фотографів, прохання до вівторка залити архівом свої фотки (наприклад на ex.ua) і дати лінки мені в приват, або в цій темі. Пка
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Tram_ta_tam

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Дякую було кльово  :yahoo: :yahoo: :yahoo:
=)=)=)