Автор Тема: Роупджампінг. Кам’янець-Подільський 8-9.10.11  (Прочитано 99773 раз)

Natalochka

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Стрибатиму в неділю, один стрибок. Добиратимусь зі Львова поїздом. Якщо хтось ще їхатиме зі Львова поїздом візьміть мене з собою)

dm4cu

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Привіт! :)

Прибуваю потягом з Києва у суботу о шостій годині ранку.
Заплануйте у суботу 3 стрибки (прохання: якщо можливо то вранці).
У неділю 6 стрибків (можливо з товаришем).

Chil

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Доброго дня!
Запишіть мене на неділю (1 стрибок) +1 друг 3 стрибка +2 (по 1 стрибку)

Evhenia7500

  • Newbie
  • Сообщений: 3
друг погодився, також на один стрибок! :) и бажано пренести на неділю обидва стрибка, і мій і друга! :) виникли проблеми з приїздом!!!

Paradoks

  • Newbie
  • Сообщений: 17
  • Agronomist
На неділю на 7-00 один стрибок (буду 50 на 50, скажу точно в пятницю ввечері)

Оленка

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Привіт усім!! Запишіть мене і мого друга теж на неділю!! З нетерпінням чекаємо зустрічі і гострих відчуттів :yahoo:
Будемо близько 13:00, спробуємо по 1 стрибку :good:

Evgeniy

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Запишите меня на воскресенье – один прыжок. Только пожалуйста в первой половине дня, в обед я уезжаю, а прыгнуть очень хочется.

Marie

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Привіт! Хочемо із двома друзяками срибнути в Нд після обіду. Приїжджаємо, швидше за все, автобусом, тобто після 13-ї. По 3 стрибка.

І чи міг би хто допомогти із добиранням назад до Львова? Може хтось повертатиметься машиною і матиме вільні місця. Якщо так - зголосіться, будь ласка .

UPD: 05.10.2011, 15:48:12 невеличкий апдейт:
ще плюс два таварищі один стрибок і три стрибки. Ітого: Marie + 3 (по 3 стр.) + 1 (1 стр.)

Sergiy

  • Newbie
  • Сообщений: 3
На неділю (ще не знаю на коли і чи взагалі буду, візьму квитки тоді скажу :x) нас буде 2, кожен по 3 стрибки, (подзвоню в четвер і скажу чи точно буду ) :x

Evhenia7500

  • Newbie
  • Сообщений: 3
запишіть будь-ласка ще одну особу на один стрибок, до тих що вже записані на неділю!!))

дякую!!))

@lenka

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Привіт) запишіть мене + 1 людина на неділю, по одному стрибку

_Yanusyk_

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Всім привіт. Запишіть мене будь ласка на неділю 1 стрибок, добиратися буду своїм авто з Вижниці. Ще одне невеличке питання, взагалі то різниці немає, але яка ціна 1 стибка? Дуже дякую на перед.

Канфетка

  • Newbie
  • Сообщений: 1
А скільки коштує стрибок??????????

Alvares

  • Newbie
  • Сообщений: 27
  • алліґатЕр
Канфєтка, з тебе б не вийшло розвідниці. :pardon: Оно вище там написана відповідь на твоє запитання.
Хоч кажуть, що щастя за гроші не купиш, проте часточку його можна придбати... :yahoo: за 150 гривень -  один стрибок, а за 300 гривень - три.
Життя коротке щоб марніти!
Давай! Ти встигнеш все здійснити!

angelo

  • Global Moderator
  • Сообщений: 59
  • Володар душ
Всім привіт. Запишіть мене будь ласка на неділю 1 стрибок, добиратися буду своїм авто з Вижниці. Ще одне невеличке питання, взагалі то різниці немає, але яка ціна 1 стибка? Дуже дякую на перед.
А скільки коштує стрибок??????????
Дуже перепрошую наперед, що так відповім.
Громадяни! Ви завжди підписуєте документи не прочитавши їх? Ви завжди натискаєте кнопки на діалогах ОС, а потім думаєте "Шо сталосі?"? Ви завжди  не читаєте основне повідомлення? Ви завжди вважаєте, що ви унікальні, і перші здогадалися запитатися за це? А ми, виходячи з попереднього висновку, благородні гуманітарні укролені, що не внесли відповідь в основне повідомлення, Бо всі вважають себе унікальним?
Відповідь: 3 стр - 300 грн, 1 стр- 150 грн. Для тих, що стрибав вже в нас (не в когось іншого): 3 стр - 250 грн, 1 стр - 150 грн (так. Саме так. Саме 150. Не 100 (якщо ви дочитали до цього моменту, то можете вважати, що ви прочитали "слішком многа букв", з чим вас і вітаю! Знаю, що в першому повідомленні більше.), а 150 (!) ) !
Нагадую ще раз! Наполегливо РЕКОМЕНДУЮ прочитати весь текст першого повідомлення, де вказана основна інформація. У ваших же інтересах.
Не знання закону не звільняє від відповідальності.
Alvares, дякуюємо!
«Роль сумасшедшего очень удобна.» к/ф «Узник замка Иф».