Автор Тема: Роупджампінг. Кам’янець-Подільський 8-9.10.11  (Прочитано 99766 раз)

Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 122
Поки не настав сезон вітрів, дощів, приморозків, та іншої гадості, яка не сприятиме стрибкам з моста, оголошується чергова поїздка в Кам’янець-Подільський на роупджампінг. Дата: 08-09.10.2011. Стибки в неділю будуть проводитись при наборі мінімум 10-ох бажаючих. Маю надію, погода як і минулого разу, не підкачає.
Для того, щоб записатись і стрибнути потрібно:
✔ Зареєструватись на форумі Lviv RopeJumping club, належним чином заповнити профіль (без мінімальної інфи зв’язуватись з вами ніхто небуде). Особливу увагу приділіть полю «телефон». Якщо він не заповнений — не зможу з вами зв’язатися і відповідно записати вас у графік.
✔ Перед тим як будете відписуватись, обовязково прочитайте «правила проведення стрибків»; врахуйте, чи з усім ви погоджуєтесь і тільки коли на 100% будете впевнені в усьому — відписуйтесь.
✔ Записуючись, обовязково вказуйте, на який день ви хотіли б (субота чи неділя), коли, звідки і чим будете добиратись. Якщо власного автомобіля у вас немає, тоді пишіть одразу — потягом. Вся ця інфа потрібна для того, щоб оптимально організувати графік стрибків. Якщо з вами їдуть друзі, які теж планують стрибати — не забувайте вказати і їх, а також к-кість ваших стрибків (1 або 3 стрибки).
✔ Якщо у дорозі у вас трапилась якась халепа (пробили колесо, заглох мотор, затримали інспектори ДАІ) — велике прохання зателефонувати нам та попередити, що ви запізнюєтесь.
✔ Прогноз погоди в Камянці-Подільському має бути завжди втішним. І не забувайте відповідний одяг згідно погодних умов (візьміть до уваги, що на мості переважно пронизливий вітер)
✔ Перед поїздкою на роупджампінг (за день до стрибків) мною буде складено приблизний графік стрибків, тому не забуваєм заглянути в цю тему перед відїздом і прибувати вчасно, на призначену вам годину. Зверніть увагу! Квитків в останній день як правило нема, тому купуйте їх заздалегідь.
✔ Вкотре повторююсь, не плутайте міст, що знаходиться у старій частині міста — «Неопланівський» з тим де проводяться стрибки — «Лань, що біжить», або як його ще називають — «Стрімка лань»! Ну скільки можна вже, блін!
✔ Існує фізичне обмеження по підвісній системі (об’єму). Вага не має значення, але об’єм грудної клітки та бедер має. Досвід показав, що людина яка може одягнути систему може мати не більше (!) 100 кг. ваги, або в сумі не більше 225 см об’єму грудної клітки і об’єму бедер при рості 175 см. Приклад: об’єм грудини - 109 см., бедра - 95 см. Сума=204 см. = Все гаразд. При більшому рості додавайте/віднімайте пропорційно різницю. Наприклад: сума об’єму грудей та бедер = 220 см. Ріст - 185 см. Різниця в зрості (з 175 см.) - 10 см. Отже, 220 см. + 10 см. = 230 см. (!) Є ймовірність, що не зможемо одягнути систему. Зважте також на одяг, який буде одягнутий на вас. Прийміть це до уваги! Інакше ви не зможете стрибнути.
 ✔ Якщо ви відписались і без поважних причи не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочемо мати справу!
 ✔ Як добратися в Кам’янець-Подільськ зі Львова - маршрут Львів - Кам’янець-Подільський для автомобілістів. Там же і графік автобусів та поїздів. Зверніть увагу, що графік часом міняється, тому інфу портібно перевіряти! Ще раз нагадаю що білетів на поїзд в останній а подекуди і передостанній день ужже нема, купуйте зазаделегідь серед тижня! Причини неявки на стрибки на зразок: «не зміг купити білети», будуть розцінюватись як несерйозне відношення і на наступний раз вам буде відмовлено!
✔ Фото з попередніх роупджампінг стрибків в нашій галереї
✔ Відеокліпи попередніх поїздок в відеорозділі.
✔ Окрім стрибків радим відвідати багато цікавих місць які є в Кам’янці-Подільському та його околицях. У самому Кам’янці: це «Старе місто» до якого веде «Замковий міст» (або як його офіційно називають – «Новопавлівський» або «Турецький»), в старому місті розташована Кам’янець-Подільська фортеця. Поблизу с. Завалля (Кам’янець-Подільський район) знаходиться надзвичайно цікава печера «Атлантида». Ну і не варто забувати за Хотинську фортецю. Власне по дорозі на Хотин (виїзд з міста на Чернівці) з Кам’янця-Подільського і знаходиться міст «Бєгущая лань» («Стрімка лань») на якому здійснюються стрибки.
✔ Не забуваєм голосувати у Конкурсі на кращу розповідь про мій роупджамп стрибок.
Список роупджамперів: :write:
08.10.2011 (субота)   
   1. Draiker
   2. Bezpoleznuj
   3. Vilnuy
   5. Misteria
   7. Slava9292 +2
   9. Myr4yck +4 (3-є по 1 стр.)
 10. Ksiu +1 (2-є по 1 стр.)
 11. Юрец +1
 12. Sakine (1 стр.)
 13. Sleyzen +2 (2-є по 1 стр.)
 14. Михайло
 15. Arlicin +1
 16. Sender
 17. Alvares
 18. oXana (1 стр.)
 19. Moose (1 стр.)
 20. Natalie (1 стр.)
 21. Dm4cu
 22. Berezovy
 23. Cаша (1 стр.)
на суботу набір завершений
                  09.10.2011 (неділя)
              1. Ivan1989
              3. Lolik88 +4 (4-ро по 1 стр.)
              5. Tram_ta_tam +1
              7. CODERsp +1 (2-є по 1 стр.)
              8. Альона +1 (2-є по 1 стр.)
              9. D@ткун
            10. Natalochka (1 стр.)
            11. Dm4cu (6 стр.)
            12. Chil +3 (3-є по 1 стр.)
            13. Lyubko +3 (3-є по 1 стр.)
            14. Evhenia7500 +2 (3-є по 1 стр.)
            15. Paradoks (1 стр.)
            15. Оленка +1 (2-є по 1 стр.)
            17. Evgeniy (1 стр.)
            21. Marie +5 (1-н на 1 стр.)
            22. Sergiy +1
            23. @lenka +1 (2-є по 1 стр.)
            24. _Yanusyk_ (1 стр.)
            25. Мамай +1
            26. Rudenka (1 стр.)
            на неділю є ще кілька вільних місць з 16:30

Отже, приблизний графік ропджамп стрибків на суботу 08.10.2011
~ з 07:00 до 09:00 → Cаша (2-є по 1 стр.), Dm4cu, Юрец +1, Ksiu +1 (2-є по 1 стр.).
~ з 09:00 до 10:10 → Myr4yck +4 (3-є по 1 стр.).
~ з 10:10 до 13:10 → Alvares, Sender, oXana (1 стр.), Berezovy, Arlicin +1, Bezpoleznuj, Vilnuy.
~ з 13:10 до 16:00 → Slava9292 +2, Sleyzen +2 (2-є по 1 стр.), Draiker, Михайло.

                                                 Графік стрибків на неділю 09.10.2011
~ з 07:00 до 09:00 → Chil +3 (3-є по 1 стр.), Dm4cu (6 стр.), Natalochka (1 стр.), Paradoks (1 стр.).
~ з 09:00 до 12:00 → Lolik88 +4 (4-ро по 1 стр.), Marie +5 (1-н на 1 стр.), Evgeniy.
~ з 12:00 до 13:30 → Ivan1989 (1 стр.), CODERsp +1 (2-є по 1 стр.), Tram_ta_tam +1, Альона +1 (2-є по 1 стр.), Rudenka (1 стр.).
~ з 13:30 до 14:40 → D@ткун, Lyubko +3 (3-є по 1 стр.).
~ з 14:40 до 16:00 → Sergiy +1, Evhenia7500 +2 (3-є по 1 стр.), Оленка +1 (2-є по 1 стр.).
~ з 16:00 до 16:30 → _Yanusyk_ (1 стр.), @lenka +1 (2-є по 1 стр.).
~ з 16:30 до 18:00 → на неділю є ще кілька вільних місць з 16:30
Древняя китайская мудрость гласит: «НИ СЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины» ツ

Draiker

  • Newbie
  • Сообщений: 6
Буду першим. Пишіть мене на суботу, 3 стрибки (надіюсь після першого мені це сподобається)
Присутність гарантую 50/50, тому що ще не знаю як в мене буде з розкладом навчання (точніше напишу коли буде складений розклад).
Добиратись буду швидше за все поїздом, хіба би ще хтось їхав з Франківська і взяв до себе в транспорт.
Звязку телефонного з України зі мною немає (на даний момент знаходжусь за кордоном), але звязатись, в разі, чого зі мною можна по всім іншим контактам.

Bezpoleznuj

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Пишіть мене на суботу на 3 стрибка

Vilnuy

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Субота. Три стрибка
Добиратимемося поїздом зі львівської сторони

Rudenka

  • Newbie
  • Сообщений: 1
3 стрибки (субота) на рахунок часу приїзду - напишу ближче до самої дати пригів :)

ProstoMaluy

  • Newbie
  • Сообщений: 8
  • Грьобана РОБОТА ! =)
 :goof: :goof: :goof: Огого Я на банері но на рахунок того чи я поїду буде ше під питанням :)) :crazy: :crazy: :crazy: але Zippo спс :pardon: мені приємно :clapping:

Slava9292

  • Newbie
  • Сообщений: 2
Записуйте мене і ще 2-х друзів на суботу кожен по три стрибки добиратись будемо поїздом. поїзд прибуває в 7:00 в камянець подільськ!!!!!!

Myr4yck

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Записуйте мене та 4 друзів - двоє по три прижка, три по одному - на суботу. Добираємся на власному авто з Тернополя.

Ksiu

  • Newbie
  • Сообщений: 3
І мене записуйте  на 1 стрибок на суботу. Їхати будемо з Києва. Поїзд прибуває зранку о 7:30. Якщо інформація зміниться-повідомлю.

Ivan1989

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Записуйте мене
В неділю буду Один стрибок точно
Можливо і три Якщо ще пару гривень найдеця

Буду добиратися з Трускавця Автобусом

Юрец

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Доброго дня, запишишіть мене на суботу, на три стрибки. Буду їхати напевно що поїздом з Львова. Годину скажу ближче до дати!!!

Lolik88

  • Newbie
  • Сообщений: 1
пишіть на неділю -  Lolik88  (3 стрибки) + 4 товаришів (всі по 1 стрибку). Добиратись будемо нічними електричками з м. Львова. Орієнтовне прибуття 9 жовтня зранку.

Юрец

  • Newbie
  • Сообщений: 5
Допишіть ще до мене одного стрибуна на три стрибки будемо десь на 9 годину їдемо з Львова.

Ksiu

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Переконала стрибати ще одну людину...Так що на суботу +1

Misteria

  • Newbie
  • Сообщений: 44
То вже й мене на суботу на три скока пишіть, чаво уж там :D
Главное в экстремальном отдыхе — вовремя заметить, когда заканчивается экстрим и начинается ППц=)