Lviv RopeJumping club

Творчість => Про мій перший стрибок => Тема начата: Septima от 22.07.2011, 14:36:49

Название: Роупджампінг. «Що потрібно божевільному для щастя...»
Отправлено: Septima от 22.07.2011, 14:36:49
Кожен день одні і ті ж самі лиця, ті самі буденні справи... хотілось щось втворити, щоб розбавити цю одноманітну буденність. Роупджампінг здавався чудовим способом для цього.

І от зібравши нарешті свою сміливість і декількох друзів для підтримки, вирушила в дорогу. Півтори години їзди, і ти вже ідеш на міст «Стрімка лань (http://ropejumping.lviv.ua/articles/strimka-lan)». Бачиш ці обриви, грязну річку і потрохи починає тіпати, вже не знаю чи від щастя чи від страху...?

Ще не отямилась, як на тебе вже одягають систему, ти ще не усвідомлюєш що робиш, але всередені впевнена, що все буде гаразд. Тим більше організатори підбадьорюють, що все відносно правильно і 50 на 50, що лишишся жива. І от на такому позитиві, слухаєш інструктаж, просиш друзів передати батькам, що ти їх любиш і хай сестра не забуває годувати хом'яка, і... перелазиш за борт. Ще головне вдало перелізти, а то можна раніше гепнути... Отут вже захоплює дух,  :shock: кров холоне в жилах, а в вухах лунає: 3, 2, 1 — ПІШЛА! І СТРИБОК!!!

 Таке відчуття ніби стрибнула у воду, яка тебе зараз зловить і ти попливеш, але розумієш, що ніякої води НЕМАЄ!!! :shock: І здається, що ніяких мотузок чи підвісної системи теж немає, !!! бо  їх зовсім не відчуваєш. А-а-аа!! мене не прив’язали!!!
Тільки потік повітря, який пронизує твоє тіло і здавлює легені — ти не дихаєш, і серце здається теж не б'ється в той момент. І взагалі вже ні про що не думаєш, тільки відчуваєш, як з шаленою швидкістю падаєш вни-и-из.... і тут ривок!
А-а-а-а! Я зараз влечу в дерева, але я над ними пролітаю, і мене колихає в різні сторони туди-сюди. Ю-хуу! Ще не прийшла в себе, не докінця усвідомиа що сталось, а вже знов хочеться стрибати! Це так круто! Купа емоцій, купа вражень. Ти щаслива як слон, лізеш через колючки і кропиву, бо вже й забула про стежку, хочеться бігом зі всіма поділитись радістю :yahoo: Це бомбезно! :good: Велика подяка організаторам! Такий драйв, словами не передати, тому стрибайте народ! :clapping:

Бо летиш декілька секунд, а заряду вистачає ще на довго. З’являється море хорошого настрою, купа сил і натхнення!
Здійснюйте свої мрії і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, бо життя дуже цікаве і багатогранне... просто ми настільки заклопотані всякими дрібницями, що зовсім забуваємо про це... :]
Название: Роупджампінг. Що потрібно божевільному для щастя...
Отправлено: Andrey от 22.07.2011, 20:46:34
Ну-у, нарешті хоть хтось з враженнями зявився :clapping: А то стрибають-стрибають, а тут ніхто не відписує... Таке враження, що вражень ніяких :pardon:
Septima молодець! ;)
Название: Re: Роупджампінг. Що потрібно божевільному для щастя...
Отправлено: Septima от 22.07.2011, 21:06:53
ДяКую  :drink:
Название: Re: Роупджампінг. Що потрібно божевільному для щастя...
Отправлено: angelo от 04.09.2011, 12:39:37
Пам'ятаю, пам'ятаю...  :D :crazy: :lol:
Название: Re: Роупджампінг. Що потрібно божевільному для щастя...
Отправлено: Septima от 11.09.2011, 21:32:34
ХІ-ХІ :crazy: